O wszystkim na tematy prawne
tommy70
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2018 21:34

Odszkodowanie za wypadek na chodniku

Postautor: tommy70 » 02 mar 2018 21:48

Witam, chciałbym Was zapytać, czy macie jakiekolwiek doświadczenia w kwestii odszkodowań za wypadek na chodniku publicznym. Moja 7-letnia córka dwa dni temu poślizgnęła się na krzywym i śliskim chodniku (płyta chodnikowa jest w tym miejscu załamana i była oblodzona, nie posypana). Uderzyła mocno buzią, ma częściowo wyłamany stały ząb - jedynkę obie jedynki są bolesne i się ruszają, więc nie wiadomo, jaki będzie ostateczny efekt. Trochę czytałem i o ile rozumiem, prawo jest tak skonstruowane, żeby chronić leniwe i byle jakie councile, a nie ludzi (trzeba ponoć udowadniać, że uszkodzenie chodnika istniało w tym miejscu ponad pół roku itp, bo inaczej to nie jest zaniedbanie). Bardzo zależy mi na tej sprawie, bo ewentualne odszkodowanie będzie służyło naprawie zęba, również w przyszłości, bo na razie jest to załatane tylko w ramach podstawowego świadczenia. A już zupełnie nie wyobrażam sobie, jak to będzie wyglądało, jeśli konieczny będzie implant, bo zęby się nie utrzymają po wypadku.
Bardzo proszę o rady.
Mam zdjęcie córki zaraz po zdarzeniu, w samochodzie, z widocznym uszkodzeniem, dokument od dentysty z tego dnia, zdjęcia płyty chodnikowej, choć na razie bez wymiarowania jej uszkodzenia.

yusumiw
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2018 17:30
Kontaktowanie:

Re: Odszkodowanie za wypadek na chodniku

Postautor: yusumiw » 08 kwie 2018 17:32

Apart from these many varieties of coffees and drinks, it also introduced a new line of instant coffee packets, called “Ready Brew”. http://starbucks.giftcardbalance.info/ also started serving coconut milk in the place of dairy and soy. Starbucks is known for its best products.

Ashiro
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2018 19:06

Re: Odszkodowanie za wypadek na chodniku

Postautor: Ashiro » 09 kwie 2018 14:08

Temat jak najbardziej dla fachowca. Ciężko będzie dowiedzieć się czegoś z forum.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron