O wszystkim na tematy prawne
dominik40
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2017 22:17

Praca w domu

Postautor: dominik40 » 30 gru 2017 22:44

Witam , mam problem z sasiadami i prosze o rade . Mianowicie chodzi o to ze sa bardzo glosni , pate razy pisalismy do agencji ktora zajmuje sie domem ale to malo skutkowalo , zwracalismy im takze uwage osobiscie a oni odpowiadali nam spier....mamy czas do 23.00 , sasiedzi mieli juz pisma z Consilu za halas i brud jaki po sobie zostawiaja ( zgaszali to inni sasiedzi nie my) . Wiem ze z glosna muzyka zwlaszcza w dzien nic nie zdzialam, ale oni prowadza takze jakas dzialalnosc gospodarcza w domu czesto niesie sie po scianach dzwiek jakis maszyn +stukanie pukanie moze lepiej gdzies zglosic to ? Maja tez 2 dzieci w wieku szkolnym moze zglosc to do szkoly ? Jest to rodzinka cwaniakow ktorzy wrazie np wizyty consilu sa wstanie sie poplakac i powiedziec ze to nie oni halasuja np . Prawdopodobnie tez handluja dragami ale z tym pewnosci nie mam . Moze ktos z was mial podobna sytulacjie ? Powiedzcie mi prosze jak raz na zawsze zalatwic ta sprawe ? Z gory dziekuje

Wstanka
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2018 10:21
Kontaktowanie:

Re: Praca w domu

Postautor: Wstanka » 09 lut 2018 12:28

Skoro nie maja do Was szacunku to moze rzeczywiscie nie ma co się wahać i zglosić to?

szotgmot
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2018 16:14

Re: Praca w domu

Postautor: szotgmot » 11 mar 2018 16:19

Wszystko zależy jakie masz wykształcenie. Jeśli jesteś programistą to czemu nie?


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron