Strona 1 z 1

szukam informacji prawnej

: 03 paź 2016 13:28
autor: ppkrz
Witam
Poszukuję wszelkich praktycznych informacji o wszczęciu i przeprowadzeniu w UK postępowania sądowego o odszkodowanie.
Pozwana ma być kancelaria prawna, która, jako "obrońca z urzędu" celowo dopuściła do nieuzasadnionego oskarżenia Policji "o napad", a następnie, jako "obrońca oskarżonego" zataiła przed Sądem dowody o sfaszowaniu oskarżenia, ukryciu wyjaśnień świadków itp.
Po odsunięciu tej kancelarii, Sąd uniewinnił oskarżonego już na pierwszej rozprawie. Pozostały jednak ogromne szkody ich kilkumiesięcznej działalności oraz przeświadczenie, że następny zapracowany emigrant może stać się następną ofiarą ich dyskryminacji.
Przygotowywany pozew jest od emigranta polskiego, ktrory posiada nienaganną opinię w miejscu pracy i zamieszkania, a któremu po 12 latach życia w UK opinie tą zniszczono falszywymi oskarżeniami, inspirujac nadto nieuzasadnioną ingerencję Social Workers w prywatne życie rodziny. Podkreślam, że jest to normalna rodzina (tata + mama + dziecko w wieku 6 lat) bez jakich kolwiek wczesniejszych problemow.
Zajmuję się tą sprawą, chociaż nie jestem prawnikiem, ale poproszono mnie o tą pomoc. Liczę na informacje od osób, które równiez byly falszywie oskarżane przez Policję lub Social Worker. Wiem, że takie oskarżenia były i są częstą zmorą polskich rodzin emigrantów.
Z góry dziękuję i dołączam pozdrowienia.
Mój email: piotr.pawel.krzywiecki@gmail. com

Re: szukam informacji prawnej

: 26 paź 2016 15:00
autor: monka855
Jeśli ktoś by szukał pomocy prawnika w kwestii zadłużenia nieruchomości (i nie tylko) to polecam Europejskie Centrum Postępowań Upadłościowych.

Re: szukam informacji prawnej

: 23 lis 2016 07:36
autor: onmen
monka855 pisze:Jeśli ktoś by szukał pomocy prawnika w kwestii zadłużenia nieruchomości (i nie tylko) to polecam Europejskie Centrum Postępowań Upadłościowych.Dorzucę jeszcze od siebie tą kancelarię - LINK. Pomagają w różnych sprawach związanych z kwestiami natury prawnej rodaków na emigracji, a przede wszystkim z uregulowaniem kwestii związanych z Europejskim Nakazem Aresztowania itd.

Re: szukam informacji prawnej

: 04 gru 2016 11:59
autor: aniaola37
Witaj. Mogę polecić Ci http://mkp-legal.pl/polisolokaty
Solidna kancelaria, z której usług od dawna korzystam :)

Re: szukam informacji prawnej

: 05 gru 2016 13:15
autor: Marmona
jeśli mieszkasz w Londynie to pewnie korzystniejszy będzie dla Ciebie adwokat online, który zajmie się twoją sprawą na odległosć

Re: szukam informacji prawnej

: 22 kwie 2017 15:30
autor: samsel
Moim zdaniem ten adwokat Jastrzębie Zdrój prawo rodzinne będzie naprawdę bardzo dobrym wyborem :)

Re: szukam informacji prawnej

: 26 kwie 2017 09:44
autor: jarekcp
Od siebie natomiast polecam tego specjalistę od prawa. W kwestii prawnych ciężko o lepszego adwokata na śląsku, o czym zresztą niedawno miałem okazję się przekonać :)

Re: szukam informacji prawnej

: 31 lip 2017 12:14
autor: Weronika90
Zajrzyj na portal prawniczy Lexagit.pl jest możliwość kontaktu z prawnikiem http://www.lexagit.pl/porady-prawne/ więc to już z pewnością będzie dla ciebie dogodne. Zatrudnieni są na tym portalu świetni fachowcy między innymi w dziedzinie prawa europejskiego. Spróbuj, może to jest ta kancelaria, której poszukujesz.

Re: szukam informacji prawnej

: 31 lip 2017 13:08
autor: alek213
No ten portal prawniczy jest naprawde świetny.
___
Pozdrawiam Anna

Re: szukam informacji prawnej

: 12 sie 2017 09:22
autor: Janina196
Ja w Nowym Sączu korzystam z pomocy Adwokat Iwony Mastalerz - http://www.kancelaria-mastalerz.pl/ ma kancelarie przy ul. Gabriela Narutowicza.

Re: szukam informacji prawnej

: 13 kwie 2019 13:24
autor: stealh
ja polecam https://kancelariabgb.pl/, bardzo dobry adwokat z Łodzi

Re: szukam informacji prawnej

: 15 cze 2019 13:16
autor: stealh
mi bardzo pomógł ten https://kancelariabgb.pl/ prawnik z Łodzi, bardzo polecam