O wszystkim na tematy prawne
Danoniero
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2016 18:14

Sprowadzenie dziecka do UK - czy można liczyć na benefity?

Postautor: Danoniero » 28 maja 2016 18:26

Witam wszystkich.
postaram się opisać to najzwięźlej jak potrafie.

Obecnie ja i moja dziewczyna mieszkamy w angli, dziewczyna jest pół hiszpanką pół bułgarka (ma obie narodowości).
Partnerka ma 6 letniego synka który mieszka z jej byłym mężem w bułgarii i chcielibyśmy sprowadzić go tutaj do UK.
Sęk w tym że obecnie wynajmujemy dom w którym mieszka kilka osób, a pierwszym krokiem do sprowadznia szkraba byłoby właśnie wynajęcie własnego mieszkania.
Oboje mamy prace ale max wyciągamy 17-18 tysięcy rocznie od osoby więc mieszkanie jest już dla nas finansowym wyczynem, zwłaszcza w rejonach londynu, do tego jeszcze dodajmy małego i sprawy mocno się komplikują a ja naprawdę chciałbym jej pomóc.

Załóżmy że mamy to mieszkanie i mały jest z nami, czy moja dziewczyna mogłaby starać się o jakieś zapomogi. Myśle że jeśli odmówimy sobie drobnych przyjemności z pewnością damy radę z rachunkami i czynszem a nawet te 50-100 funtów ekstra byłoby nieodzowną pomocą.

Jakiekolwiek rady są mile widziane, zwłaszcza że oboje jesteśmy kompletnie zieloni w tych kwestiach. Dzięki

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości