O wszystkim na tematy prawne
ScyzoRick
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2015 14:45

Pomoc prawna w Polsce - m.in rozwód

Postautor: ScyzoRick » 02 lip 2015 09:08

Witam. Polecam wszystkim pomoc prawną w Polsce - Kancelarię Prawną z Warszawy świadczącą pomoc prawna na terenie całej Polski. Udało mi się uzyskać szybko rozwód przed Polskim sądem na jednej rozprawie. Otrzymałem również pomoc w podziale majątku w Polsce (nieruchomości). W GB kosztowało by to znacznie więcej pieniędzy i trwało znacznie dłużej. Profesjonalna pomoc prawna Mecenasów z Kancelarii zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Polecam gorąco wszystkim osobom w podobnej sytuacji prawnej w jakiej ja się znalazłem. Oto kontakt telefoniczny do Pana Mecenasa: 508412008.

frac
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2015 11:25

Re: Pomoc prawna w Polsce - m.in rozwód

Postautor: frac » 23 lip 2015 07:49

Co by nie mówić, to jednak prawda, że prawnicy w UK są dużo drożsi niż w Polsce i jednak bardziej opłaca się takie sprawy w miarę możliwości przeprowadzać w Polsce. Ja również miałem pewną sprawę cywilną i gdy dowiadywałem się tutaj o ceny, to myślałem, że pójdę z torbami. Ostatecznie kolega mi doradził, żeby założyć sprawę w sądzie. Wynająłem swojego przedstawiciela, adwokata z Pruszkowa, który okazał się być naprawdę profesjonalistą. Tylko raz musiałem być w Polsce na rozprawie, ale dzięki niemu była on w takim terminie, jak mi pasowało.
Później już moja obecność nie była potrzebna i wygraliśmy.

Kamcia79
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2016 05:44
Kontaktowanie:

Re: Pomoc prawna w Polsce - m.in rozwód

Postautor: Kamcia79 » 28 kwie 2016 06:12

Wystarczy poszukać w internecie informacji, poczytać, przygotować odpowiednie pismo, ewentualnie ustanowić pełnomocnika nas reprezentującego i czekać na termin.

marCo7633
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2016 16:06
Kontaktowanie:

Re: Pomoc prawna w Polsce - m.in rozwód

Postautor: marCo7633 » 28 kwie 2016 16:08

Masz absolutną rację. :)

hilper
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2016 16:36

Re: Pomoc prawna w Polsce - m.in rozwód

Postautor: hilper » 30 kwie 2016 16:38

Tylko, że ludzie są leniwi...


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości