O wszystkim na tematy prawne
ciarkosia
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 20 gru 2008 14:03

Postautor: ciarkosia » 28 maja 2009 20:39

Ja jestem bardzo zadowolona z banku Barclays,choc za pewne wielu sie znajdzie takich co maja jakies ale ... ;)
Problemy ludzi z kredytami czy dostaniem wiekszego debetu polegaja na ciaglym ich przekraczaniu i stad wlasnie ludzki problem np. z wzieciem kredytu w danym banku.
Daleko szukac nie musze,szwagier mial konto w banku Lloyds non stop wchodzil na debet,raz placil kary a raz splacal debet w terminie,kiedy chcial wziasc pozyczke w tym banku to nie chcieli mu jej udzielic.
I takie historie niestety sie zdarzaja na codzien.
Wiec tak jak zostalo juz tutaj napisane trzeba dokladnie czytac co sie podpisuje i wtedy nie bedzie placzu ani postow typu,ze zostalam oszukana czy oszukany.

user2102841
Gastarbeiter
Posty: 49
Rejestracja: 12 sty 2008 20:57

Postautor: user2102841 » 29 maja 2009 21:04

Mój znajomy ma konto w Barclays i kiedys bedac w dołkiu przez jakis czas nazbieralo mu sie z 250Ł roznych bankowych kar...Gosc byl zdesperowany bo pracy nie mial a dlugi rosły. Poszedł wiec do banku, poprosil o rozmowe z managerem, przedstawil sytuacje i zwrocili mu wszystkie pobrane kary. Wczesniej wiodlo mu sie dobrze, byl dobrym klientem i w takich chwilach warto sie na to powolac


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości