O wszystkim na tematy prawne
dorotka65
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2015 22:11

uwaga na oszusta..................

Postautor: dorotka65 » 12 lut 2015 22:33

Witam wszystkich!!
Pisze do osob ktore zmagaja sie z prawem pracy i poszukuja prawnika,doradcy prawnego .....aby mogl rozstrzygnac problem i pomoc.
Mnie sie przydazyla historyjka gdzie zostalam wyproszona ze sklepu przez kochanke szefa przy klientach slowami ;MASZ 50#TKE CZAS NA ODPOCZYNEK,WYJDZ Z MOJEGO SKLEPU;/pracowalam jako eskpedientka w Polskim sklepie/

Osoba ta byla pod wplywem srodkow odurzajacych,ale niestety nic jej nie usprawiedliwia!!
Wspomne ze od 11 m-cy pracowalam bez kontraktu,bez urlopu,12 godz dziennie przez 5-6 dni w tyg za stawke 4,5 bo w/g wlasciciela tak mu wychodzilo po podatku ktorego jak sie okazalo nie placil.
Oddalam sprawe do radcy prawnego z Londynu firma Conncilium International p.Lukonski poniewaz moj angielski jest na poziomie komunikatywnym,a p.Lukomski prawdopodobnie jest polakiem.
Firma no winn no free pobrala odemnie £750 oraz 39% od wygranej sprawy/na co sie zgodzilam/
Z chwila gdy pieniadze wplacilam p.Lukomski caly czas narzekal ile to czasu poswieca mojej sprawie i koszty sa zbyt niskie.
Wyobrazcie sobie ze aby napisac ws zazadal dodotkowej oplaty w wys £220
Moje pisma ze rezygnuje z jego uslug wywolaly agresje i chec zemsty....i slowa dotrzymal!!
W miedzy czasie zachorowalam na raka,a on w dalszym ciagu kazal mi pisac pisma i chodzic na poczte aby je wyslac,jak mu pisalam ze nie znam angielskiego a co dopiero pisac pisma sadowe i jestem po operacjach obolala nie wychodze z domu....a pozatym zaplacilam i zadam.....
Sprawa zakonczyla sie tak ze pan Lukomski sprzedal mnie bez mojej zgody i wiedzy przysylajac czek na £500.
Prosze i przestrzegam wszytkich z daleka od tego TYPA!!!!!!!!
Mam nadzieje ze moj stan zdrowia sie polepszy i spotkam sie z nim w Sadzie mam na to 6 lat
Jezeli sa inne osoby oszukane prosze o kontakt.


DOROTA

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości