O wszystkim na tematy prawne
Alikant
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2014 13:00

Postautor: Alikant » 01 sie 2014 20:29

I już blondynku cień pokory widzę, wciąż rzecz jasna wypowiedzi okraszone biograficznymi bzdetkami, ale "lepszy rydz niż nic".

Ciekawe, w którym roku robiłas tą maturę...? Jeśli podobnie, jak kwalifikacja z Twojego linku, który uważasz, ze wciąż teoretycznie mógłby być przydatny... to masz już dużo, dużo latek:-) ale o to Cię nie posądzam.

Z tą Marią Magdaleną to trochę inaczej bym zinterpretowała....

Bierz wzór, bierz... Uczmy się rzeczy dobrych, niekoniecznie od lepszych - jestem pewna, że wiele rzeczy z tej rozmowy wyniesiesz ;-)

Co jest zupełnie polskim docinkiem? kompleks? Przecież to integralna część naszego/polskiego jestestwa - kompleksy na każdym polu. Wystarczy Ciebie poczytać. A ten rynsztok? Tu znów Ciebie poniosło - co jest rynsztokiem? Zdajesz sobie sprawę z tego, co wypisujesz? Fe.

I jeszcze raz do meritum - widzisz, mój mąż, jak i ja mieszkamy w UK w takim miejscu, że niekoniecznie mamy kontakt z dużą ilością Polaków - akurat "skazana" jestem na autochtonów pod względem towarzyskim. Mnie tu nikt żadnej szpili nie wtyka, ja też nie mam takiego zamiaru wobec życzliwych osób z sąsiedztwa, czy znajomych z pracy męża. A tak - uznałam, że polskie doświadczenie może być bardziej cenne niż rady Angików. Chyba się jedak myliłam.

I trzeba było dokończyć cytat - genialnie pasuje do Ciebie.
"Było cymbalistów wielu,
Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu"


:)

user1266835
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 19 paź 2007 13:52

Postautor: user1266835 » 02 sie 2014 09:12

ze tez Wam sie tak chce... trzy strony zupelnie nie na temat :lol:

idzcie na kawe zamiast sobie wirtualnie wlosy wyrywac. gwarantuje ze na "zywo" lepiej sie dogadacie.

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 09:31

Po gadce na zywo taki tuman jeden z drugim wytknie ci poniej ze nic takiego nie mowiles, jak w moim hejczemrewenju.

kolejnyuser
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2014 22:10

Postautor: kolejnyuser » 02 sie 2014 15:16

Nie chce mi się szukać i przewijać - 3 błedy na maturze to nie legendy - lata 80. i 90. (a pewnie też wczweśniejsze) - sama taką pisałam :)

Nowa matura weszła w 2004 roku, później były jej zmiany - może mówiąc "stara matura" masz na myśli tę pierwszą po reformie?

Ponadto, tak jak wspomniałam wcześniej, jak na forum piszesz za długie posty, dlatego nie chce się ich czytać, wybacz :)
(stąd to "przewijać, przewijać, nie czytać")


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości