O wszystkim na tematy prawne
zelazko45
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2014 14:32

Prywatna emerytura w UK

Postautor: zelazko45 » 26 lip 2014 14:42

Witam. Mam takie ptanie. Czy ktos sie orientuje jak wyglada sprawa prywatnego funduszu emerytalnego w uk? Chodzi mi o to czy jest tu cos takiego jak prywatna emeryytyura. Przykładowo dajmy na to, że wpłacam na jakichs fundusz 50 funtow tygodniowo, po czym jak przekraczm wiek emerytalny, to zaczynam dostawać co miesiąc jakąś kwote, dajmy na to 300 miesiecznie. Pytałem sie w barclays o cos takiego, ale nikt nie potrafil mi udzielic jasnej odpowiedzi poza wpychaniem mi life insurance. Wiem ze jest cos takiego workplace pension, ze niby ja place i moj pracodawca. tyle ze ja nie mam stałego pracodawcy. No wiecie... robie na budowie. Raz jako self employed, raz przez agencje na system PAYe, a czasem dla "kumpla", czy jeszcze jakos inaczej... Stad moje pytanie. CZy istnieje jakies prywatne fundusze emerytalne, ktore poprzez regularne płacenie skladek wyplacja emeryture po przekroczeniu 65 roku zycia

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości