O wszystkim na tematy prawne
Pylos
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2014 21:54

Benefity Ciaza Problem

Postautor: Pylos » 03 lut 2014 22:02

Witam mam nadzieje ze ktos nam pomoze narzeczona jest w ciazy chcemy starac sie o benefity poniewaz naleza sie nam wzgledem prawa nie zarabiamy za duzo ani nie zarabialismy od 6 miesiecy wraz z kolezanka w trojke wynajmujemy mieszkanie i tu sie zaczyna problem :/ poniewaz niedawno dowiedzielismy sie ze to mieszkanie jest socjalne a cygan ktory nam je wynajmuje( nie wygladal na cygana do momentu gdy nie zobaczylismy jego zony) nielegalnie je najmuje nam i chcialem zapytac czy mozemy zalatwiac benefity na obecny adres czy nie srednio stac nas na przeprowadzke do innego miejsca a wlasciciel(cygan) jest calkiem wporzadku i dobrze nam sie tu mieszka prosze o pilna pomoc chodzi dokladnie o benefity :

-Child tax credit
-Child benefit
-healthy start (vouchery)
-(moze) working tax credit
-Becikowe zwane inaczej Sure Start Maternity Grant


Prosze o pomoc i dziekuje za kazda odpowiedz .

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 03 lut 2014 22:12

nie masz prawa podnajmowac czyjegos mieszkania socjalnego , staraj sie staraj:)

najpierw dojada cygana , a was w drugiej kolejnosci

poza tym wedlug prawa to sie wam nalezy zasilek z MOPSU w Sosnowcu....

rzygac mi sie chce....

Pylos
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2014 21:54

Postautor: Pylos » 03 lut 2014 22:15

Wyjatkowow pomocny jestes nie ma co ale dzieki przyda sie i hejt jak bym mial inne wyjscie wynajal bym mieszkanie ale niestety sprawy finansowe u nas nie wygladaja kolorowo prosilem o pomoc bo lekko nie ma a szkoda dawac mi od 50- 100 f ksiegowej za 3 zdania czy 2 telefony do odpowiednich instytucji poza tym drogi uzytkowniku forum o nielegalnosci obecnego mieszkania dowiedzielismy sie niedawno umowe na wynajem mamy spisana z tym gosciem ale nie w tym rzecz szukam pomocy a nie przegadywania sie z kimkolwiek na forum .

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 03 lut 2014 22:21

no wiec skoro sam zdajesz sobie sprawe z nielegalnosci swojego miejsca zamieszkania to po co zadajesz durne pytania

nie masz prawa do niczego dopoki nie wyprostujesz swojej sytuacji mieszkaniowej

chwila gdy cie zlapia na podnajmowaniu dowala ci kare i nie wyjdziesz z podziwu

Pylos
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2014 21:54

Postautor: Pylos » 03 lut 2014 22:24

widze ze jestes aktywny na forum znasz sytuacje w UK z tego co widze jestes tu juz szmat czasu nie wiem jak wygladaly twoje poczatki ale nasze nie sa lekkie duzo przeszlismy a to kolejny kop w tylek i kolejna gora do pokonania narzeczona ma rodzic za 6 dni wiec o przeprowadzaniu sie w obecnej chwili nie ma mowy a tym bardziej ze mamy miesiac depozytu wplacony u cygana wiec ciezko jest z gory zaplacic za kolejne mieszkanie na miesiac czynsz i depozyt gdy nie ma sie pieniedzy a jak sam napewno wiesz mieszkania kosztuja sporo w tym kraju .

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 03 lut 2014 22:44

jak to kiedys bylo tu napisane. Paczka kondonów jest tańsza od wyprawki i pieluch. Nie stać cię było na dziecko, to uzywa się ANTYKONCEPCJI. a nie sępi od kraju do którego włożyło się dużo mniej niż chce się wziąć. Biorąc pod uwagę fakt [o którym sam poinformowałes] razem z gruzorzercą okradacie kraj który daje wam prace i jeszcze chcecie od niego sepic zasilki. Co się dzieje z tym światem, a potem dziwią się że chuczą na polaków.... 100 dywizjonów 303 nie odkupiło by tego....

Pylos
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2014 21:54

Postautor: Pylos » 03 lut 2014 22:51

kolejny artysta czlowieku my chcemy sie starac o zasilki stac nas na dziecko hmmm nie bede opisywal ci co przez ostatnie miesiace sie dzialo bo nie po to tu jestem nie okradam tego kraju wrecz przeciwnie wkladam w niego sporo pracy i nie mam zamiaru tutaj z toba dyskutowac ani sie denerwowac szukalem pomocy ale chyba widze ze latwiejszym sposobem bedzie kontakt z ksiegowa i omowienie tego na spokojnie za 100 f a o gruzorzercach akurat mamy chyba podobne zdanie nie chcemy niczego sepic brac za darmo oboje z narzeczona rpacujemy placimy podatki nie pobieralismy nic odkad zjechalismy do tego kraju wiec sadze ze dziecku nalezy sie bo dla siebie nie chce nic ale dziecku nalezy sie cos na tym swiecie a komentarze typu okradanie panstwa pozostawil bym na boku bo nigdy nie wiesz jaka ciebie kolego przyszlosc czeka i co na twojej drodze stanie w kazdym razie pozdrawiam temat zamykam i zycze milej nocy Bóg z wami .

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 03 lut 2014 23:28

Dokladnie. To jest chyba normalne ze jezeli sie pracuje tutaj, placi podatki, to zasilki na dziecko naleza sie jak kazdemu innemu rodowitemu mieszkancowi tego kraju. Jesli bedzie mi dane jeszcze raz zostac ojcem, to tak samo bede aplikowal o to co mi sie nalezy, proste jak budowa cepa. I co, tez zostane wdedy beneficiarzem na ktorego z pogarda beda patrzec zacni uzytkownicy tego forum?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 lut 2014 23:35

az zacytuje wypowiedz z innego forum (nie moja ale prawdziwa)

Krótki artykuł do przeczytania dla wszystkich tych, którym się wydaje że ich podatki to taki wielki wkład do budżetu:

http://www.thisismoney.co.uk/money/news ... state.html


Statystycznie rodziny z dziećmi, których dochód jest niższy niż 40k£ rocznie nie mają żadnego wkładu do "wspólnej kasy", bo wartość różnego rodzaju zasiłków i darmowych usług z których te rodziny korzystają jest wyższa niż wszystkie podatki jakie one płacą.

Pewnie wszyscy ci którzy opowiadają tutaj o swoim wkładzie w utrzymanie dziurawych angielskich dróg i całego systemu zasiłków to single, płacący wyższe stawki podatkowe.

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 03 lut 2014 23:55

Somalijcom i innym nacjom o sniadej cerze absolutnie to nie przeszkadza z tego co wiem. Dzis mnie nawet taki jeden trafil na drodze bo mu sie pasy pomylily, calkiem nowym audi A4, jak mniemam nie zarobil na niego uczciwa praca 8)
A Cameron psioczy ze zli Polacy biora child benefit i do Polski wysylaja. Nigdy nie pobiralem tutaj zadnego benefitu, ale chyba zloze aplikacje wlasnie o w/w child benefit, jak nawet dostane to 80£, to i tak z mojego podatku wystarczy jeszcze na kinder niespodzianki dla malutkich, sniadocerych dzieciaczkow.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 lut 2014 08:28

Przeczytaj dokladnie post wyzej - co do Twojego podatku i na co z niego "starczy", nie zapominajac o darmowych szkolach, lekarzach itd ktorych SAM z rodzina uwazasz wiec....... Czytaj dokladnie :lol:

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 04 lut 2014 09:18

Czy autor tego postu jest nastepnym niepelnosprytnym???
Pisze ze stac go na dziecko .. To po uja mu benefity ???
Zglaszam sie do ChB to akurat mu sie nalezy.
Ale o wszystkim dowie sie ze strony HMRC , piekne opisane I wyjasnione

Ale pewnie nastepny problem sie jawi.. Ci wstretni rasistowscy angole nieuki nie znaja polskiego.. I w jakims durnowatym jezyku to pisza.. Co za tumany.
Dlatego Znowu pod gore I trzeba oddac haracz polce ktora skonczyla przyspeszony kurs ekonomii dla analfabetow / aaa/ I jest dumna Bo sie zowie PANI ksiegowa..

Ludzie Sami sobie robicie opinie marginesu, niedostosowania zyciowego I kombinatorstwa...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 lut 2014 10:35

marekleyton pisze:Dlatego Znowu pod gore I trzeba oddac haracz polce ktora skonczyla przyspeszony kurs ekonomii dla analfabetow / aaa/ I jest dumna Bo sie zowie PANI ksiegowa..


:lol: :lol:

marekleyton pisze:Ludzie Sami sobie robicie opinie marginesu, niedostosowania zyciowego I kombinatorstwa...


Amen

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 lut 2014 12:14

Pylos pisze:Wyjatkowow pomocny jestes nie ma co ale dzieki przyda sie i hejt jak bym mial inne wyjscie wynajal bym mieszkanie ale niestety sprawy finansowe u nas nie wygladaja kolorowo prosilem o pomoc bo lekko nie ma a szkoda dawac mi od 50- 100 f ksiegowej za 3 zdania czy 2 telefony do odpowiednich instytucji poza tym drogi uzytkowniku forum o nielegalnosci obecnego mieszkania dowiedzielismy sie niedawno umowe na wynajem mamy spisana z tym gosciem ale nie w tym rzecz szukam pomocy a nie przegadywania sie z kimkolwiek na forum .



bym odpisala ale odpycha mnie takie wyzywanie typu cygan itd.. wiec sorry

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 lut 2014 12:21

bombastik pisze:Somalijcom i innym nacjom o sniadej cerze .......

dla malutkich, sniadocerych dzieciaczkow.


oooooo Wielki Bialy Czlowiek widze? :roll:

MF - walniesz bana czy tylko ostrzezenie?


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości