O wszystkim na tematy prawne
petpatpot
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2013 12:34

Poszukuję kancelarii prawnej - błąd lekarski

Postautor: petpatpot » 28 cze 2013 14:58

Poszukuję kancelarii prawnej, która podejmie się obsługi prawnej sprawy powstałej w wyniku błędu lekarskiego. Cztery kancelarie odmówiły podjęcia tej sprawy z powodu - prawdopodobnie - braku doświadczenia dotyczącego błędów w sztuce lekarskiej. Poszukuję zatem wszelkiej informacji na ten temat od osób, które korzystały z usług firm prawniczych i uzyskały odpowiednią, profesjonalną pomoc.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 cze 2013 15:36

Przeszukaj forum, ktos tu sie w takich sp[rawach wlasnie oglaszal/polecal, dokladnie specjalizacja bledow lekarskich.

olaj
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2013 10:48

Postautor: olaj » 02 lip 2013 10:51

mason&co solicitors

greguk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2013 13:52

Ja bym polecił tą firmę

Postautor: greguk » 30 lip 2013 13:55

Raz po wypadku samochodowym zglosiłem się do firmy Optimal Claim, którą polecił mi znajomy. Ogólnie słyszałem, że zajmują się też błędami lekarskimi ale dobrze jest samemu sprawdzić. Mam nadzieję, że i tobie pomogą.

Pozdrawiam, Greg

mezatka
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2012 20:17

Postautor: mezatka » 30 lip 2013 22:48

Niestey ta Optimal Claim to tylko posrednik,ktory nie prowadzi sprawy, ale za kase przekazuje sprawe do adwokata. A potem nie wiesz kto sie zajmuje Twoja sprawa. jezeli chcesz kogos polecac, polecaj kancelarie adwokackie, a nie firmy pasozytujace na systemie.

werosparos
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2013 14:17

Pomoc

Postautor: werosparos » 23 sie 2013 14:17

Jeżeli podejrzewacie Państwo, że staliście się ofiarą błędu medycznego wystarczy przesłać do nas dokumentację medyczną oraz opis sprawy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty. Placówki medyczne mają obowiązek wydania kserokopii dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub osoby przez niego upoważnionej. Konieczne jest zapoznanie się z całością dokumentacji medycznej a nie tylko z kartami informacyjnymi czy zaświadczeniami lekarskimi.
Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje i w przypadkach, gdy są podstawy do ubiegania się o rekompensatę, możemy zaproponować przygotowanie pozaprocesowej opinii sądowo-lekarskiej. Opinie takie są sporządzane przez zespół lekarzy specjalistów różnych dziedzin w zależności od przedmiotu sprawy, w tym przez specj. med. sądowej, takich jak pracują w Zakładach Medycyny Sądowej, które wydaja opinie na zlecenia Sądów i Prokuratur. Dokładne koszty wydania opinii są ustalane dopiero po zapoznaniu z dokumentacją medyczną.
Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej w prowadzeniu postępowania sądowego polecamy współpracujących prawników, którzy korzystając z naszych konsultacji i opinii przygotowują pisma procesowe oraz reprezentują Państwa w postępowaniu przed sądem.
Współpracujące kancelarie za wynagrodzenie przyjmują wcześniej ustalony procent od uzyskanego odszkodowania, a nasze usługi są już wliczone w te koszty.
Wszelkie informacje wraz z danymi kontaktowymi dostępne są na naszej stronie:
www.legeartismedica.pl

mezatka
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2012 20:17

Postautor: mezatka » 25 sie 2013 14:05

Re legeartismedial - jaki jest wasz status prawny na rynku UK? Kto reguluje wasza dzialalnosc tutaj, gdyz na waszej stronie brak jest takiej informacji.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości