O wszystkim na tematy prawne
rzeszczynka
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 12 lis 2012 17:39

CZY KTOŚ Z WAS DOSTAŁ KIEDYŚ ODSZKODOWANIE W ANGLII ?

Postautor: rzeszczynka » 16 lut 2013 01:29

CZY KTOŚ Z WAS DOSTAŁ KIEDYŚ ODSZKODOWANIE W ANGLII ? ZA WYPADEK SPOWODOWANY NP. W PRACY. OBOJĘTNIE URAZ SZYJI PLECÓW. NIECH KTOŚ SIE WYPOWIE NA TEN TEMAT JAKI TO BYL WYPADEK, JAK DŁUGO SPRAWA SIE CIĄGNEŁA I JAKIE BYLO WYEGZEKWOWANIE.

fatty
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 23 lis 2012 22:59

Postautor: fatty » 17 lut 2013 23:13

mialam wypadek w 2009, jechalam jako pasazer. dostalam £2700 /whiplash claim. nie pamiétam jak dlugo to trwalo, ale raczej nie dlugo.

rzeszczynka
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 12 lis 2012 17:39

Postautor: rzeszczynka » 18 lut 2013 13:48

czy ktos miał jakiś wypadek w pracy ?

apjclaims
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2012 15:37

Postautor: apjclaims » 19 lut 2013 15:23

Witam, jesli chodzi o odszkodowanie minimum to trwa 3miesiace- gdyz tyle ma przeciwna strona na przyznanie sie do winy, jesli chodzi o sam proces trwania to wacha sie od 3m - 1 roku. Wszystko zlaezy od przeciwnej strony i wpsolpracy z nia.
Wynagrodzenia sa rozne: zalezy od urazu, wieku danej sooby i wplywu na zycie codzienne. Podstawowoy uraz szyji - w tym roku to kwota 1200-2500 - ale raz jeszcze nie mozna sie kierowac tym co inni odzyskali gdyz takie odszkodowanie jest indywiduale.
wypadki w pracy sa dosc skomplikowane, gdyz trudno jest udowodnic pracodawcy ze do wypadku doszlo z hego winy -zaniedbania, sprawy te sie ciagna minimum pol roku ale koncza sie rownie pozytywnie.
Zeby ubiegac sie o sprawe i zeby zostala zaakceptowana ma na to wplyw wiele czynnikow- kiedy mial miejsce wypadek, jaki mielismy w nim udzial, jaka jest szkoda itd.
Mam nadzieje ze to troszke naswietlilo na dany temat, w razie pytan prosze o kontakt.

annstan
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2014 09:36

wypadek w uk

Postautor: annstan » 09 kwie 2014 09:37

Hej,niedawno mialam stluczke nie z mojej winy facet walnal mi w tyl samochodu. Wszystko zgloszone jest do insurance.w poniedziałek bylam w garazu do ktorego wyslal mnie insurance facet porobil zdj szkody i teraz czekam.mam pytanie czy musze zgodzić sie na naprawę samochodu w tym garażu czy moge wziąść kase i zrobić samochód we wlasnym zakresie?prosze o szybka odpowiedz.
Pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: wypadek w uk

Postautor: MarcFloyd » 09 kwie 2014 12:58

annstan pisze:Hej,niedawno mialam stluczke nie z mojej winy facet walnal mi w tyl samochodu. Wszystko zgloszone jest do insurance.w poniedziałek bylam w garazu do ktorego wyslal mnie insurance facet porobil zdj szkody i teraz czekam.mam pytanie czy musze zgodzić sie na naprawę samochodu w tym garażu czy moge wziąść kase i zrobić samochód we wlasnym zakresie?prosze o szybka odpowiedz.
Pozdrawiam


Zapytaj ubezpieczyciela. Ja mialem opcje, ale nie wziecia pieniedzy tylko zrobienia w innym garazu I przedstawienia im faktur.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości