O wszystkim na tematy prawne
dorotka21
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2012 08:47

Kiedy prawo do Benefitów

Postautor: dorotka21 » 26 cze 2012 18:26

Witam serdecznie!
W styczniu mam zamiar razem z córką wyjechać do UK (mąż na początku zostanie w Polsce - gdyż ma kontrakt do czerwca przyszłego roku), w związku z powyższym mam pytanie, kiedy mogę starać się o jakieś Benefity? Czy dopłatę na mieszkanie dostanę od razu po przyjeździe? Kiedy mogę składać na zasiłek na dziecko?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 cze 2012 18:52

do robotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a nie ....

boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :roll:

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 27 cze 2012 09:41

Jeśli to żart - to kiepski...

Jeśli nie żart to jedyne co pozostaje to powtórzyć za StaraBaba - DO ROBOTY, a nie na benefitach siedzieć i okradać tych, którzy płacą podatki...

dorotka21
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2012 08:47

Postautor: dorotka21 » 27 cze 2012 10:33

Pracować będzie mój mąż a ja będę zajmować się dzieckiem!!!! Jeżeli nie umiesz pomóc i udzielić odpowiedzi to nie rób tego!!! :)

Kaya99
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2012 11:57

Postautor: Kaya99 » 27 cze 2012 10:59

Dorotka, my tu wszyscy umiemy czytac :-) Ty wyjedziesz w styczniu i chcesz byc na benfitach a twoj maz moze dolaczy po pol roku. Nie dziw sie ze ludzi szlag trafia.

To nie jest Polska, tu trzeba ciezko pracowac zeby sie utrzymac. Mnie by bylo wstyd przyjechac do obcego kraju i zaczynac od benefitow. Jak mialam przerwe miedzy jednym kontraktem a drugim pare miesiecy to nie lecialam po benefity tylko zaciskalam zeby i zylam z odlozonych pieniedzy i szukalam przejsciowej pracy. Wiec jak masz taka sytuacje zyciowa ze przy malym dziecku (nota bene tak chcesz ja uczyc zyc????) nie mozesz isc do pracy to przeczekaj ten okres w Polsce! Potem Polacy maja tu taka opinie ze wyludzaja benefity - przez takie osoby jak Ty! Generalnie nieroby!!

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 27 cze 2012 12:01

Pracować będzie mój mąż a ja będę zajmować się dzieckiem!!!! Jeżeli nie umiesz pomóc i udzielić odpowiedzi to nie rób tego!!!


Pracować to on będzie dopiero od czerwca - a Ty przez pół roku będziesz chciała wyciągać łapska po pieniądze tych, którzy uczciwie pracują. Na cholerę wyjeżdżasz pierwsza? Niech Twój mąż przyjedzie i zacznie pracować - to będzie uczciwe. Kolejna rzecz - benefity Ci się w tym wypadku nie należą bo z jakiej racji? Nie pracowałaś, więc nie płaciłaś podaktów, więc nie wyrobiłaś prawa do pomocy ze strony Państwa - to tak co do odpowiedzi na Twoje pytanie. Chcesz benefity, musisz trochę popracować.[/b]

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 27 cze 2012 19:10

[quote=\\"dorotka21\\"] ja będę zajmować się dzieckiem!!!! Jeżeli nie umiesz pomóc i udzielić odpowiedzi to nie rób tego!!! :)[/quote]

a co ku...wa moje dziecko ze mam na jego utrzymanie placic jak ty na dupie bedziesz siedziec w domu czekajac na przyjazd mezusia?

z czego uwazasz sa te benefity?

na szlag chce czlowieka trafic jak takie gowno czyta

:roll:

dorotka21
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2012 08:47

Postautor: dorotka21 » 02 lip 2012 11:19

Widocznie masz jakiś problem ze sobą!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 02 lip 2012 12:04

Kto?

TY masz kobieto problem i to powazny

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 02 lip 2012 14:01

StaraBaba, szkoda nerwów na pasożyta. Pewnie język angielski komunikatywny szybko zweryfikuje jej możliwość samodzielnego siedzenia tutaj i wyciągania łap po cudze pieniądze ;)

Dorotka21 - pamiętaj, jak będziesz w jakichkolwiek urzędach w UK pytać o zasiłki to nie zapomnij zacząć gadki od magicznego \"I'm little stinky sponger\"...


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości

cron