O wszystkim na tematy prawne
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 maja 2012 08:45

Uhm. Wlasnie dlatego zaczalbym od written statement :)

dajcied
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 sie 2012 23:47

Postautor: dajcied » 19 sie 2012 13:47

PO CO SIE WLOCZYC PO SADACH JAK MOZESZ ZNALEZC INNA PRACE I MOZE LEPSZA I LEPIEJ PLATNA... I LEPSI LUDZIE JAK TEZ TAK MIALAM ... PRZYSZEDL TEAM LEADER AFRYKANIEC , KTORY MI DROBNE DAWAL N A KASIE I JAK MI DAL 10 FUNTOW DROBNYCH ZAMIAST 20 KTORE MU DALAM WCZESNIEJ W BANKNOTACH W KFC W KTORYM PRACOWALAM I WZIAL MNIE DO GORY ZA FRAKI I DO SCIANY MNIE PRZYCISNAL...ZEBYM SIE NIE ODZYWALA NIKOMU BO MI WPIER...JAK MU ZWROCILAM UWAGE I CO TO JEST SPRAWIEDLIWOSC...WS\\ZEDZIE TAK JEST...INACZEJ NIE OPLACA SIE BYC UCZCIWYM ... I PRACOWITYM

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 sie 2012 13:56

Dajcied- sprobuj capsy wylaczyc, jak dobrze poglowkujesz to napewno ci sie uda... to nie takie skomplikowane jak sie wydaje...

nie wiem dlaczego ale twoj nick mi sie z \"dajcie dupy\" kojarzy.... hmmmm

EiTKrol
Emigrant
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2011 18:37

Postautor: EiTKrol » 19 sie 2012 14:03

StaraBaba - nie tylko Tobie ;) Poza tym jak widzę, że dajcied(upy) odezwała się w jakimś temacie to momentalnie odechciewa się człowiekowi w nim udzielić... Takie to najmądrzejsze zawsze, wszystko wiedzące i ekstra doświadczone, a prawdopodobnie z DUPY wzięte...


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości