O wszystkim na tematy prawne
Deviljinnn
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2013 12:00

Czy to dyskryminacja ??

Postautor: Deviljinnn » 20 gru 2013 23:03

Witam czy ktos kto ma pojęcie moze mi powiedziec czy to dyskryminacja.
W pracy zostało wszczęte śledztwo przeciwko mnie . Zarzut opuszczenie miejsca pracy bez wytycznych przełożonego , przebywanie w beting shopie. Na meetingu przedstawiłem swoje oświadczenie w tej sprawie , ze mnie tam nie było i co robiłem w tym czasie. Jedyny dowód przeciwko mnie to zeznanie pana X. Pan X stwierdził ze to ja po tym jak menager pokazał mu moje zdjęcie (zrobione bez mojego pozwolenia). Oprucz tego zeznania nie maja innych dowodów na moja winę , ani zdjeć ani nagrania na ktorym jestem w środku. Czyli jest moje słowo przeciwko słowu pana X. Moje pytanie brzmi czy jesli zostanę ukarany dyscyplinarnie bedzie to dyskryminacja?? Menger nie wierzy Polakowi a uwierzy Anglikowi

Deviljinnn
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2013 12:00

Postautor: Deviljinnn » 21 gru 2013 11:06

Tak odpuściłem zeby udać sie do toalety. Ty najwidoczniej musisz w pampersie zapierdalać

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 gru 2013 13:38

Do toalety idzie się w wyznaczonych godzinach przerwy (chyba, że manager zgodzi się inaczej)
Jeżeli musiałeś się udać pilnie do toalety powinieneś to zgłosić. Jeżeli masz problemy z pęcherzem, to udać się do lekarza.

Pan X to osoba czarnoskóra albo muzułmanin?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 gru 2013 14:16

user - nie wiem gdzie ty pracujesz ale jak do toalety tylko mozesz w wyznaczonych godzinach to wspolczuje

devcostam - do toalety w miejscu gdzie pracujesz czy do toalety w betting shop?

:lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 gru 2013 14:17

Witam czy ktos kto ma pojęcie moze mi powiedziec czy to dyskryminacja.


zo co?

a niby na jakim tle ta dyskryminacja?






:shock:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 gru 2013 13:09

emigrantka pisze:user - nie wiem gdzie ty pracujesz ale jak do toalety tylko mozesz w wyznaczonych godzinach to wspolczuje

devcostam - do toalety w miejscu gdzie pracujesz czy do toalety w betting shop?

:lol:


Ja tak nie mam, ale są zawody w których odejść od stanowiska można w określonych godzinach tylko.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości