O wszystkim na tematy prawne
buzonk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2012 16:51

Zwrot podatku z zagranicy

Postautor: buzonk » 04 lut 2012 16:53

Potrzebuję naprawdę rzetelnej firmy, która zajmuje się zwrotem podatku z pracy zagranicą. Jest tu jeden temat, ale to ewidentna reklama, więc zakładam nowy. Potrzebuję pomocy, bo sama nie umiem się za to zabrać, a doświadczenie mam jedynie z oszustami. Nie piszcie postów w stylu rozlicz PIT tylko z nami, bo moja prośba jest poważna.

KonradStratford
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2010 20:22

Postautor: KonradStratford » 07 lut 2012 11:18

A jesteś w Polesce cz w Londynie? Jak w Londynie to mam namiar na księgową co za 50f rozlicza.

Ps.Jaki jest teraz średni czas oczekiwania na zwrot podatku w Londynie?

Exploatator
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2012 11:53

Postautor: Exploatator » 26 kwie 2012 11:54

Ja osobiście to polecam:
http://QzQ.euro-tax.pl
Otrzymałem zwrotu podatku ponad 4 tysiące,
a wszystko przebiegło profesjonalnie i szybko.

Polecam

horselover
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2012 13:50

Postautor: horselover » 30 maja 2012 14:02

Najlepiej sam przeszukaj internet i porównaj oferty. Ja sam przeglądając fora natknąłem się na dobre i złe opinie o tych samych firmach. Więc żeby nikogo nie winić, sam poświęć trochę czasu i przejrzyj internet. Dobrze, że wiesz, żeby na reklamy patrzyć z przymrużeniem oka, więc na chłodno porównaj oferty - zwłaszcza szukaj opłat minimalnych, bo firmy obiecują małe procenty, a potem okazuje się, że jest opłata minimalna, która bynajmniej minimalna nie jest:(

domi26
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2013 09:44

Postautor: domi26 » 13 mar 2013 09:51

Ja proponuję firmę www.i-tax.eu, wystarczy wypełnić formularz, opłacić usługę (jedyne 146,37zł) dokumenty otrzymuje się na maila i samemu wysyła do urzędu brytyjskiego.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości