O wszystkim na tematy prawne
cuban
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2009 12:54

Wypadek samochodowy poza UK - jak ściągnąć odszkodowanie?

Postautor: cuban » 27 maja 2009 12:58

Mam problem gdyz mialem niedawno drobna stluczke na terenie Niemiec-z winy drugiego kierowcy-(wjechal mi w tyl na autostradzie). problem w tym ze moje ubezpieczenie nie pokryje tego gdyz stalo sie to poza granicami UK. Kontaktowalem sie z roznymi(glownie z ogloszen w Cooltura) Solicitors itd ale nikt nie tego nie chce podjac. czy mial ktos moze podobne zdarzenie lub zna firme ktora moglby polecic do tej sprawy??? Z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 28 maja 2009 08:16

Firmy z Cooltury napewno nic nie pomoga- skoro wypadek mial miejsce w Niemczech- obowiazuje niemiecka jurysdykcja.

Dziwi mnie ze twoji ubezpieczyciele nie chca sie tego podjac. Jakie masz ubezpieczenie? Czy obowiazuje ono na terenie Europy?

Mozesz tez sprobowac znalezc polsko-niemieckie firmy zajmujace sie odszkodowaniami (takie jak te z Cooltury).

Ja mialam wypadek we Francji- samochod naprawilam na wlasny koszt, a sprawa miedzy ubezpieczycielami ciagnie sie w nieskonczonosc....

covala75
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2009 12:28

Postautor: covala75 » 10 cze 2009 15:52

Witam
zajmuje sie odszkodowaniami za wypadki (w systemie MLM ) Kilkadni temu mialem klienta ktory mial wypadek na terenie Holandi i nie mialem problemow ze znalezieniem kancelarii ktora podejmie sie sprawy. Jesli nadal potrzebujesz pomocy odezwij sie. nic cie nie moge obiecac jesli nie podasz mi kilku dodatkowych informacji. wiem jednak ze taka sprawa jest jak najbardziej do wygrania i mozesz odzyskac pieniadze za uszkodzenia samochodu i rowniez za tzw personal injury claim oraz loss of ernings
jesli masz ochote dzwon
Marcin Kowalik 07809608111
pozdrawiam
PS poszukuje rowniez wspolpracownikow :)

bezi
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2009 13:17

Postautor: bezi » 28 lip 2009 13:24

cóż nie wiem jak to jest z odszkodowaniami w innych krajach ale w Anglii jest sporo firm zajmujących się wypadkami

Ja współpracowałem z Best Claims4u
Bardzo pomogli

mariuszfa
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2009 00:09

Postautor: mariuszfa » 11 sie 2009 00:12

po1. Czy była policja?
po2. Czy znasz firmę ubezpieczeniową sprawcy wypadku?
po3. Czy znasz numer jego polisy?


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron