O wszystkim na tematy prawne
user1584479
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 04 lip 2008 00:51

Ebay - kupione przypadkowo/niezapłacone - co się może stać?

Postautor: user1584479 » 28 lis 2008 23:09

witam,
kupilam na ebay-u rzecz(wygralam ja przez przypadek-wiem ze dziwnie i niewiarygodnie to brzmi ale jest prawda),ktorej kompletnie nie potrzebuje.Nadal nie uiscilam oplaty za nia lecz przez caly czas otrzymuje @ ze powinnam to zrobic. Powiedzcie mi co bedzie jesli nie zaplace- czym to grozi??? prosze pomozcie - z gory dziekuje za odpowiedzi

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 lis 2008 23:46

...coz...
Niech mnie ktos sprostuje jesli sie myle, ale o ile pamietam to wygranie aukcji na e-bay = przyjecie oferty, a wiec jesli rzecz ktora kupilas jest taka jak opisana w specyfikacji to jestes teoretycznie zobowiazana za nia zaplacic.

Co bedzie dalej? To juz zalezy od sprzedawcy i od wartosci rzeczy => jesli wylicytowalas cos o niewielkiej wartosci to nie sadze zebyc miala sie czym przejmowac - sprzedawca prawdopodobnie po prostu wystawi to ponownie na licytacje. Grzeczne byloby wtedy wyslanie mu maila z wyjasnieniem iz do licytacji doszlo przez pomylke (mnie sie tez cos takiego zdarzylo i nie bylo problemu).
Natomiast jesli licytowalas cos o wartosci wielu tysiecy funtow (np. samochod) to w najgorszym przypadku mozesz nawet trafic do sadu (aczkolwiek nie sadze by bylo to prawdopodobne).

user1929173
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2008 22:14

Postautor: user1929173 » 29 lis 2008 18:41

hej, najlepiej napisz do tej osoby i wyjasnij, ja tez mialam taki przypadek kupujac cos za 200 funtow i zadnych problemow nie mialam,

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 lis 2008 19:58

Jak mnie denerwuja tacy ludzie. Ebay to nie zabawka. Powinnas zaplacic i nastepnym razem uwazniej korzystac ze strony.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości