O wszystkim na tematy prawne
cancera34
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020 01:32

Powrot do kraju

Postautor: cancera34 » 18 cze 2020 01:44

WItam i zwracam sie o pomoc. Chialem wrocic do kraju ze swoja rodzina koncem lipca/poczatkiem sierpnia tego roku. Tydzien temu urodzil mi sie syn, a w zwiazku z epidemia wirusa nie jest mozliwe uzyskanie aktu urodzenia, poniewaz biura sa zamkniete od konca marca. Brak aktu urodzenia uniemozliwia mi zalatwienie travel documents potrzebnych do przekroczenia granicy.
Dzwonilem do biura rejestracji narodzin i jedyna ich porada bylo czekanie na ponowne uruchomienie rejestracji. Czy jest jakikolwiek sposob na powrot do Polski z noworodkiem w takiej sytuacji ? Czy jest mozliwosc zalatwienia jakichs dokumentow zastepczych, jezeli jest to bilet w jedna strone ? Czy jednak musze czekac na uzyskanie aktu urodzenia, zeby uzyskac odpowiednie dokuementy podrozy ? Bardzo prosze o jakiekolwiek porady w zaistnialej sytuacji. Dziekuje !

aemon
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2020 13:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Powrot do kraju

Postautor: aemon » 19 lis 2020 14:04

Najlepiej pewnie zapytać w ambasadzie lub konsulacie. Powinni pomóc.

Gallealonso
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2021 18:45
Lokalizacja: Venezia, Italy
Kontaktowanie:

Re: Powrot do kraju

Postautor: Gallealonso » 24 mar 2021 18:59

Analizuję dobre komentarze, ogólnie mi się podoba!

jortegaa3289
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2021 06:55
Lokalizacja: New York, USA
Kontaktowanie:

Re: Powrot do kraju

Postautor: jortegaa3289 » 15 lis 2021 16:10

I found your post using more education This is a very well-written article. I’ll be sure to bookmark it and come back to read more of your useful information and ideas.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron