O wszystkim na tematy prawne
Lila501
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2008 13:49

Samotna mama - potrzebna pomoc

Postautor: Lila501 » 09 maja 2008 14:17

Jestem samotna matka i mam przy sobie swoja 5 letnia pocieche. Chcialabym pobierac jakies pieniazki z tego powodu ale nie wiem jak mam sie do tego zabrac. Mam wyrobiony IN i Home Office oczywiscie mam akt urodzenia dziecka (nawet europejski). Rodzinne w polsce mam zawieszone, w tym momencie pracuje przez agencje i zarabiam 150Ł tyg. Powoli zaczynam sie zadluzac a jednoczenie pograzac . zeby bylo wszystkiego malo moj landlord kazal mi sie wyprowadzic do konca miesiaca. Dlatego bardzo prosze kogos z panstwa kto wie kto sie na tym wszystkim zna zeby mi podpowiedzial jak moge to wszystko sprawnie zalatwic. Z gory dziekuje i pozdrawiem. RENATKA.

Amitaba
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 cze 2008 16:08

Postautor: Amitaba » 01 cze 2008 16:13

Pozno juz ale moze jeszcze potrzebna jest jakas rada.
Dla wszystkich na przyszlosc: jesli chce was wyrzucic wlasciciel a pracujecie rok i troche zamieszkujecie juz ten counsil to jest to swietna okazja do zdobycia mieszkania counsilowskiego.
moje gadu - gadu 8205848
pozdrawiam

powazny
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2008 12:34

Postautor: powazny » 19 cze 2008 12:40

Witaj Renatko czy mozesz napisac jak ci sie udalo z ta pomoca ktora zaoferowal robert podajac swoj meil dla przypomnienia podamjeszcze raz jego meila box4robert@yahoo.co.uk

Renatko moja siostrzenica jest w londynie i ma taki sam problem jak ty ,tylko jej dziecko ma 14 miesiecy.

Chcialbym zebyscie sie poznaly w miare mozliwosci i razem bedzie wam razniej zalatwic te sprawe.

Jezeli moglabys do mnie napisac to podaje ci swojego meila;
janusz.gac0@neostrada.pl.

Jezeli mozesz to napisz koniecznie ja postaram sie wam jakos pomoc jezeli trzeba bedzie cos zalatwic w kraju.

Pozdrawiam Janusz.

powazny
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2008 12:34

Postautor: powazny » 04 kwie 2009 10:15

Witajcie Polki w LONDYNIE!!!

Napisze krotko odnosnie slubow z obcokrajowcami"(zwlaszcza z SYRRI dodam jeszcze LIBANU)"!

W Polsce widzialem program ,reportaz o kobietach ze SRILANKI wyjezdzajacych do pracy jako SLUZACA w SYRII I LIBANIE !!!

UWAGA !!!

W LIBANIE kobiety wyjezdzajace do pracy jako sluzace do tego kraju
maja nastepujace warunki :::

Pracodawca Libijczyk bogatszy wyplaca pensje w euro ale ,jak mu sie cos nie spodoba ,to wyrzuca zatrydniona sluzaca z domu czesto niszczy paszport i tak konczy sie kariera kobiet ze Srilanki pracujacych w Libanie!!!

Potem musi pracowac jako prostytutka z obietnica na nowy paszport i powrot do domu by zobaczyc wlasne dzieci dla ktorych pojechala do pracy!!!

W Syrri kobiety ze Srilanki koncza gorzej ,poniewaz jak ja pracodawca wyrzuca z domu to nie tylko niszczy paszport ale rowniez sluzaca traci zycie!!!

Pisze to na podstawie reportazu z TV !!!

Zastanowcie sie dokladnie za nim nie jest zapozno na taki slob o ktorym wpsomina tu nasza rodaczka !!!

JEMU chodzi tylko o legalny powrot do domu i ewentualny ponowny przyjazd do Angli ,w innym przypadku czeka go areszt za nie legalny pobyt w Angli i calkowity zakaz ponownego przyjazdu do Angli!!!

Wiec najpierw glowa musi pomyslec za nim pozniej cialo zaplaci rachunek
za lekkomyslnosc!!!

Pozdrawiam !!!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 kwie 2009 22:04

Zmien facet nicka na "szukajacy sensacji i mylacy watki - piszacy byle co byle gdzie"


Ziewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron