Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 08 lut 2011 22:20

jak dla mnie całkiem całkiem ani gruby ani mały ale... .... za bardzo sarkastyczny ... :lol: .... niestety ten temat stracił juz troche na sensie bo nie mam juz za bardzo wyboru i okazuje się że będę musiała tam pojechac bez względu na chce czy nie chcę ... ...mam nadzieje ze te piłkarze są przynajmniej tacy jak Ci na fotkach .... ... no i żeby była ładna pogoda

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 lut 2011 10:20

oj marek a prosilem ...

kamakoma pisze:śmieszni jesteście mnie twarz nie przeszkadza ale poprawna budowa ciała owszema zawsze mi imponuje i ma znaczenie


czyli moze byc brzydki jak Ronaldinho, glupi jak Rooney, wypowiadac sie mesko jak Beckham ale najwazniejsze zeby byl zbudowany? pewnie zapomnialas jeszcze dodac zeby byl bogaty?

kamakoma pisze:jestem prawie pewna że jesteś małym zakompleksionym człowieczkiem wylewającym swe żale żartobliwie tylko nazywane sarkazmem do tego forum...


wow tos ameryke w konserwach odkryla, nie pierwsza i nie ostatnia - jak sobie w podpisie napisze ze kocham pis to tez lykniesz?

a ja za to jestem prawie pewien (bo taki obraz wylania sie z twoich wypowiedzi w tym temacie) ze jestes pusta panienka ktora chce poruch... pilkarza

idz pod szatnie po meczu, nie musisz az do brazyli, napewno ktorys ci zapoda, pochwalisz sie potem jaka mial fajna klate - moze i on cos ci na twoja klate zrobi ...

justa81
Emigrant
Posty: 104
Rejestracja: 07 sty 2011 08:17

Postautor: justa81 » 10 lut 2011 10:13

no to już nie było sarkastyczne ;( i chyba trochę sam sobie wystawiłeś opinię myślę że nie komentując tego kama Cie pokonała ... reszta jest milczeniem

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lut 2011 10:18

ojej chyba sie teraz bede musial pociac

pokonala mnie? w to my bralismy udzial w jakis zawodach? rozumiem ze ona mnie moze obrazac ale ja jej nie? a moze za ostro bylo? jaka szkoda bo mialo byc jeszcze ostrzej ale skasowalem i napisalem lagodniej

kamakoma
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 07 sty 2011 14:33

Postautor: kamakoma » 11 lut 2011 20:04

banita pisze:ojej chyba sie teraz bede musial pociac

pokonala mnie? w to my bralismy udzial w jakis zawodach? rozumiem ze ona mnie moze obrazac ale ja jej nie? a moze za ostro bylo? jaka szkoda bo mialo byc jeszcze ostrzej ale skasowalem i napisalem lagodniej
ostrzej ? czyli jak wiecej kurew i spermy na klacie ? pomyśl ... ups przepraszma za dużo wymagam moze zastanów się ...myślisz że teksty takiego neandertalczyka na mnie działają ? musiałbys sie jeszcze troche postarać .... nie mam zamiaru kontynuowac tej dyskusji bo nie zwykłam rozmawiać z kims poniżej pewnego poziomu... poczytałam troche twoje posty i wszystkie własciwie sa na tym samym poziomie... proponuje żebys zmienił nick z banita na troglodyta bardziej Ci pasuje... aha jeszcze jedno to nie ja zaczęłam Cie obrażać wyraziłam tylko swoje zdanie ... ty poprostu nie potrafisz przyznac sie do tego że nie masz racji ..... uwazasz ze jestem pusta a ja że ty jesteś zakompleksiony... kończe bo szkoda na ta dydkusje sekund i słów...

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 11 lut 2011 23:17

@banita hmm nie wygladasz na chama i raczej masz ustalony światopogląd tym trudniej mi zrozumiec po co wdajesz sie w takie pyskówy, ja bym tego tematu nawet nie ruszała i dała sobie spokój a tak niepotrzebnie sie otworzyłeś' nie kłóćcie się bo nie warto, moze za kilka dni miniecie sie na ulicy nawet o tym nie wiedząc ;)

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 13 lut 2011 14:18

marekleyton pisze:ja mam jedną z fotek banity z ostatniego wypadu do szkocji jak jechalismy ekipą :)


macie sentyment do sciennych polskich kalendarzy? :shock:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 lut 2011 09:13

kamakoma pisze:ostrzej ? czyli jak wiecej kurew i spermy na klacie ? pomyśl


no wlasnie, pomysl - myslisz ze sperma na klacie to szczyt mozliwosci?

kamakoma pisze:poczytałam troche twoje posty i wszystkie własciwie sa na tym samym poziomie...


za wysokim jak dla kogos dla kogo u faceta liczy sie wylacznie klata - nie mozesz sie pogodzic z mysla z cos ponad klata przemowilo?

kamakoma pisze:proponuje żebys zmienił nick z banita na troglodyta bardziej Ci pasuje...


powstrzymam sie juz od swojej propozycji dla ciebie

kamakoma pisze:aha jeszcze jedno to nie ja zaczęłam Cie obrażać wyraziłam tylko swoje zdanie


ja rowniez wyrazilem swoje zdanie - twoje i moje bylo obrazliwe wiec nadal wychodzi ze to ty zaczelas

kamakoma pisze:... ty poprostu nie potrafisz przyznac sie do tego że nie masz racji .....


a udowodnilas mi juz ze nie mam? bo nadal nie widze jakiegos rankingu sily ligi brazylijskiej lub wartosci niedobitkow ktorzy w niej zostali kiedy ich koledzy biegaja po boiskach od chin po alaske ... nadal tylko ci sie wydaje a mi cos bedziesz mowic o mysleniu

kamakoma pisze:uwazasz ze jestem pusta a ja że ty jesteś zakompleksiony... kończe bo szkoda na ta dydkusje sekund i słów...


amen

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 18 lut 2011 11:29

i nie wiem o co sie tak boksujecie ;) i tak nie jade do tej Brazylii, nie lubie piłki a interesuja mnie jedynie biali mężczyźni ;)


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości