Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
Gekon
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2010 23:30

Firma Rotransbus

Postautor: Gekon » 09 lip 2010 23:34

Witam
Jak to nie jest odpowiedni dział do tego tematu to przepraszam. Czy ktoś juz korzystał z usług firmy Rotransbus? Chodzi mi o transport osób. Jakies zastrzeżenia? Za tydzień jade do Polski i bd jechać własnie Rotransbusem i dlatego sie pytam czy macie jakieś zastrzeżenia...

boska90
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2010 10:40

Postautor: boska90 » 11 sie 2010 10:42

NIE POLECAM!40 minut podróży na torbie miedzy kierowcami ,ponieważ wsiadla kobieta z psem dla ,ktorej nie bylo juz miejsca.W Polsce mialam wysiasc w Lublinie do ktorego jechalam przez Kamien Pom,Poznan ŁÓDŹ Kielce by wrescie wysiasc w W-WIE.Z kielc jechalam do W-wy z P, ktory wspolpracuje z ta firma i nie zostal poinformowany o dodatkowej pasażerce w rezultacie jechałam na worach wypchanymi ubraniami do ciucholandu, ktore na nierownych drogach spadały na mnie.Moj bagaz został rozerwany.37h z pod Londynu to chyba o czyms swiadczy!!! Za bilet zaplacilam 85 funtow gdzie standardowo placi sie 70-75...A co uslyszalam przesiadajac sie w kielcach do zawalonego szmatami busa- sory ,ze tak wyszlo PORAZKA!!!!

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 11 sie 2010 14:04

boska90 pisze:NIE POLECAM!40 minut podróży na torbie miedzy kierowcami ,ponieważ wsiadla kobieta z psem dla ,ktorej nie bylo juz miejsca.W Polsce mialam wysiasc w Lublinie do ktorego jechalam przez Kamien Pom,Poznan ŁÓDŹ Kielce by wrescie wysiasc w W-WIE.Z kielc jechalam do W-wy z P, ktory wspolpracuje z ta firma i nie zostal poinformowany o dodatkowej pasażerce w rezultacie jechałam na worach wypchanymi ubraniami do ciucholandu, ktore na nierownych drogach spadały na mnie.Moj bagaz został rozerwany.37h z pod Londynu to chyba o czyms swiadczy!!! Za bilet zaplacilam 85 funtow gdzie standardowo placi sie 70-75...A co uslyszalam przesiadajac sie w kielcach do zawalonego szmatami busa- sory ,ze tak wyszlo PORAZKA!!!!


Nie lepiej bylo dorzucic pare funtow i poleciec samolotem, a nie tluc sie jak wiesniak ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 sie 2010 14:28

:shock: dorzucic pare funtow? a po co skoro BA mozna poleciec do Wawy za £79 w 2.5h? i np zamiast brac 2 dni wolnego na 37h podroz to pracowac dzien dluzej i zarobic na ten bilet wiec suma sumarum podroz wychodzi wtedy za darmo.


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości