Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
Gwiazdun
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2017 04:38

Biuro podrozy w Bristolu ? Opinie i komentarze

Postautor: Gwiazdun » 22 maja 2018 21:58

Witam. Wpadlem kilka tygodni na pomysl stworzenia biura podrozy w Bristolu. Niby nic wspanialego i nic co moglo by zaszokowac ludzi ale mam swoja wizje tego biura. Biuro podrozy nastawione by bylo na wycieczki 1-dniowe, ew. wycieczki bed and breakfast w ANGLII. Czynnie podrozuje po Anglii w kazdej wolnej chwili. Uwazam ze Anglia jest przepiekna, w szczegolnosci region south west, gdzie zyje i najwiecej zweidzilem. Mnostwo lasow, mnotwo drzew i turkusowa woda ( Dorset, Kornwalia ). Mnostwo ciekawych miejsc gdzie normalny zjadacz chleba by nawet nie spojrzal okiem jak kaniony w Cheddar George czy jedna z najstarszych i zarazem malowniczych wsi w Anglii w Castle Combe. Tylko wsiadac w samochod i jechac...ale no wlasnie...czy kazdy moze sobie pozwolic na zakup samochodu ? Czy ludzie zdaja sobie sprawe z pieknych miejsc nas otaczajacych ? Jest mnostwo podobnych biur pozdrozy w Polsce, ktore oferuja wycieczki jednodniowe badz 2 dniowe ale czy w Anglii ? Owszem, sa oferty jak wspomnialem wczesniej o nazwie bed and breakfast, ale jedniodniowych nie ma. Wiem, tutejsza pogoda rowniez nie zadowala ale osoby ktore zyja tutaj conajmniej 5 + uwazam, ze juz dawno sie przyzwyczaily do tej pogody( miedzy innymi ja choc nei ukrywam ze czasami mnie krew zalewa, ale tylk oczasem :lol: ). Druga sprawa, to spolecznosc Polska. Zdaje sobie sprawe z tego ze jest mnostwo mlodych ludzi, ktorzy przyjezdzaja tutaj tylko na zarobek i powrot ale jest rowniez starsze spoleczenstwo, ktore mogloby na to pojsc. Polska spolecznosc w Bristolu i w okolicach oscyluje moim zdaniem w granicach miedzy 18 a 23 tys ludzi. Czy taki pomysl by sie sprawdzil ? organizacja czegos takiego byla by blachostka bo posiadam srodki na otwarcie i rozwoj takiego biura ale glowne pytanie jest takie : Czy takie biuro waszym zdanem by sie sprawdzilo ? Jakie sa wasze opinie na ten temat ? Pozdrawiam.

Edit : Dostalem wlasnie informacje ze jest w Londynie takie biuro. Nic nie szkodzi zrobic konkurencje....zarcik :)

Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron