Strona 1 z 1

Kiedy na urlop?

: 18 lip 2017 18:34
autor: Waneker
Kiedy najlepiej jechać na urlop?
Kiedy wyjeżdżacie Wy na wypoczynek?

Re: Kiedy na urlop?

: 04 sie 2017 06:54
autor: irekss
Z racji wykonywanego zawodu najczęściej odpoczywamy przed lub po sezonie. Czyli wtedy kiedy ruch turystyczny jest najmniejszy.
Powiem Ci również z własnego doświadczenia, że wtedy są również najniższe koszta wypoczynku. Ceny w sezonie są wyśrubowane do granic możliwości, poza sezonem jest znacznie taniej. Dotyczy to zarówno polskich kierunków jak i zagranicznych.
Sugerowane dwa kierunki:
1. www.hotelnabloniach.pl/cennik/
2. www.arlamow.pl/pokoje

Re: Kiedy na urlop?

: 07 wrz 2017 13:49
autor: partryck
Tylko, że w Polsce poza sezonem to się raczej jedzie na narty albo pochodzić ;) Jeśli chcemy dużo słońca to polecam jakieś egzotyczne kierunki, nawet w porach jesiennych, a czasami i zimowych. Na super last minute w Travelplanet można znaleźć genialne oferty, ja tak robię co rok i śmiało polecam :)

Re: Kiedy na urlop?

: 13 wrz 2018 16:42
autor: dragongur
Dzień dobry wszystkim. Zastanawiam się w tym momencie nad możliwością wykupienia polisy turystycznej. Zaciekawiły mnie rady na http://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/rzeszow/ ekuz Rzeszów (wakacyjnapolisa.pl). Przydadzą się wszystkie sugestie w tym temacie.

Re: Kiedy na urlop?

: 01 paź 2018 14:14
autor: gabamak
Aktywnyu wypoczynek jak najbardziej więc pod koniec roku - narty we Włoszech w Val di Sole<3

Re: Kiedy na urlop?

: 26 lis 2018 20:28
autor: bzaniewski
Na urlop najlepiej wybrać się w okresie, który jest mało "urlopowy" jak styczeń lub kwiecień. Tanie linie lotnicze oferują korzystne ceny. Należy tylko wybrać dobry bagaż bo przepisy bagażu ręcznego uległy zmianie. Najlepiej postawić na plecak, który można wnieśc na pokład. Kupiłem taki online marki dakine z easy-surfshop.com