Strona 1 z 1

Jaki transport z Lotniska Kraków-Balice

: 18 cze 2017 10:00
autor: kajametrowska
Jedziemy do Polski w 3 osoby. Jaki transport do centrum Krakowa będzie najbardziej efektywny pod względem ceny do szybkości? Busy, autobusy, taksi?

Re: Jaki transport z Lotniska Kraków-Balice

: 20 cze 2017 09:39
autor: irekss
Najszybciej to chyba jednak taksówka. Najtaniej bus lub autobus które odchodzą dosyć często. Wszystko więc zależy od tego gdzie chcesz konkretnie jechać i czy zależy Ci na czasie. Rzuć okiem jeszcze tutaj: https://www.primetaxi.pl/cennik-transferu-z-lotniska/
Ewentualnie uber, który wybiera optymalną trasę, ale rozlicza się za tą najkrótszą. Pieniądze pobierane są bezpośrednio z karty.

Re: Jaki transport z Lotniska Kraków-Balice

: 28 cze 2017 13:48
autor: Bloom15
kajametrowska pisze:Jedziemy do Polski w 3 osoby. Jaki transport do centrum Krakowa będzie najbardziej efektywny pod względem ceny do szybkości? Busy, autobusy, taksi?


Jest bardzo wiele możliwości. Komunikacja miejska jest najtańszą, niemniej czasami długo trzeba czekać na autobus. A jak przyjedzie to możecie natrafić na takie tłumy,że nie załapiecie się na miejsce w środkku ( niestety ale tak mi się raz zdarzyło.....).
Druga opcja to taxi.
Trzecia opcja to wynajem samochodu. Jest trochę droższa, niemniej najbardziej wygodna. Najlepiej jest sobie zarezerwować samochód wcześniej w wypożyczalni. Dobre ceny ma Rent a car: http://krakow-rentacar.pl/ . Powinni dostarczyć samochód prosto na miejsce. Na samym lotnisku może byc dość drogo.