Strona 1 z 1

Wakacje w Mielnie

: 04 cze 2017 21:34
autor: Luna077
Chciałabym w tym roku pojechać na wakacje nad polskie morze i zastanawiam się, czy Mielno by było dobrym pomysłem. Widziałam niedrogie pokoje do wynajęcia (www.willamateo.mielno.pl/) i tam moglibyśmy ten urlop spędzić. A wy byliście kiedyś w Mielnie? Co polecacie żeby zwiedzić? Chciałabym żeby to były bardziej aktywne wakacje niż leżenie na plaży.

Re: Wakacje w Mielnie

: 14 cze 2017 04:49
autor: Albercik23
Ja się obawiam, że w Mielnie niewiele do zwiedzania jest. Miasto raczej stworzone pod imprezy niż zwiedzanie. :D Ustronie Morskie już są lepsze pod tym względem - byłem w zeszlym roku w pensjonacie Kaszubianka (http://www.kaszubianka.com.pl/) i powiem Wam, że biorąc pod uwagę wygodę, wydarzenia towarzyszące czy poziom usług, to jeśli chodzi o noclegi Ustronie Morskie nie mają nic lepszego chyba.

Re: Wakacje w Mielnie

: 06 lip 2017 22:43
autor: zielononiebieska
W Mielnie nie za bardzo jest co zwiedzać - to raczej miejsce gdzie się odpoczywa, a wieczorami dobrze bawi:)
Co do noclegów to polecam apartamenty Sun&Snow Nadbrzeżna w Mielnie - warunki są tam naprawdę super.
Jeśli upierasz się za zwiedzaniem to warto zobaczyć w pobliżu - jezioro Jamno, latarnie w Gąskach, molo spacerowe w Chłopach, przystanie rybackie w Unieściu i w Chłopach.

Re: Wakacje w Mielnie

: 11 sie 2017 04:51
autor: Majkel90
A powiedzcie mi, wolicie jechać do domku, czy do pensjonatu? Pytam, bo zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu i bylem zdecydowany na domki, ale przecytałem ten artykuł: http://www.national-geographic.pl/blogi ... nad-morzem i jestem troszkę skołowany. :D

Re: Wakacje w Mielnie

: 13 wrz 2017 09:24
autor: kacmich
Fajny Esacpe Room jest w Mielnie :D

Re: Wakacje w Mielnie

: 22 mar 2018 16:16
autor: Raquela
Mileno super, ale bez dzieci