Strona 1 z 1

Co sądzicie o blablacar?

: 07 gru 2016 09:20
autor: styllu
Warto podróżować w ten sposób?

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 08 gru 2016 09:38
autor: Camilla111
Warto :) Sama zastanawiam się teraz czy do rodziny na święta jechać busem, czy nie lepiej skorzystać właśnie z blabla.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 15 gru 2016 16:33
autor: Kostek82
Obok Ubera, jedna z najlepszych nowinek, ułatwiających transport i oszczędzająca sporą kasę. Super portal, fajni ludzie, a oszustów łatwo wyłapać.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 13 sty 2017 10:54
autor: vianooo
Ja szczerze mówiąc nigdy bym się nie zdecydował. Dużo podróżuje jako kierowca i jak widzę co ci niektórzy ludzie wyprawiają za kierownicą to włosy stają, aż nawet myślę zainwestować w rejestrator jazdy i nagrywać niektóre szokujące sytuacje na drodze. Dlatego nie wsiadł bym do pierwszego lepszego kierowcy który dodał swój przejazd na blabacar i chce ograniczyć koszty swojej podróży. Dlatego jak miał bym korzystać z transportu to tylko z taxi i to też jakiś dobry samochód a nie kierowca co przyjedzie starym fordem mondeo z pluszakiem na fotelach albo firm którzy profesjonalnie świadczą przewóz osób a nie amatorów chcących zawiązać nowe znajomości czy ciąć koszty swojej podróży a przy okazji narażać życie i zdrowie innych osób. Dla mnie jest to nic nie warta aplikacja z której na pewno nie skorzystam ani nie polecę bliskim.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 03 lut 2017 13:03
autor: Julos
to zależy odd tego, na jakiego trafi się kierowcę. Ale generalnie - ja polecam

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 16 mar 2017 19:12
autor: lokmaanaren
J generalnie też moge polecić. Co do trafiania na kierowcę to jest tam system ocen więc z trafieniem na dobrego kierowce nie ma aż takiego poroblemu

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 21 mar 2017 15:26
autor: januszek9
Fajna opcja blablacar, kilka razy miałem okazje jechać do Niemiec za przystępne pieniądze.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 06 kwie 2017 12:25
autor: iwonik
szczerze to polecam i jako pasażer i jako kierowca, nigdy nie miałam problemu.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 09 maja 2017 08:58
autor: Anetta1313
A ja jednak troszkę się obawiam, może dlatego, że już niejednokrotnie w podróży miałam dość nieprzyjemne przygody. Dlatego zdecydowanie wolę postawić na autokar z http://busfor.pl/ . Mam tutaj bowiem możliwość skorzystania z kursów do wielu zakątków Europy, a zarazem komfortowej podróży. Przy czym miejsce można sobie zarezerwować online, podobnie jak ic zakupić bilet:) Poza tym ceny są tutaj naprawdę fajne.

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 23 maja 2017 13:57
autor: werabam
osobiście nie jechałam, bo nie mialam potrzeby, ale mnóstwo moich znajomych korzystało i wszyscy byli zachwyceni. Proste rozwiązanie a działa

Re: Co sądzicie o blablacar?

: 18 paź 2017 17:14
autor: Raquela
Byłam w Polsce w ostatnie wakacje i musiałam się dostać do innego miasta. Pech chciał, że nie miał mnie kto podwieźć,a pociągi przez remont trakcji nie kuroswały normalnie. Skorzystałam z blablacar. Było miło, bezpiecznie, a co ważne tanio ( za przejazd 100 km zapłaciłam 10 zł.) Polecam, ale najpierw sprawdzcie sobie opinie osoby, która będzie prowadzić.