Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: irekss » 30 lip 2015 05:17

Niedługo mamy wylot do Wrocławia na kilkunastodniowy pobyt w Polsce. Nie chcemy dla nikogo robić problemu, dlatego chcielibyśmy wynająć jakieś 4-osobowe auto. Najlepiej na lotnisku lub w pobliżu lotniska, tak aby nie trzeba było jeździć po mieście i szukać.

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: marcinek33 » 30 lip 2015 13:04

irekss pisze:Niedługo mamy wylot do Wrocławia na kilkunastodniowy pobyt w Polsce. Nie chcemy dla nikogo robić problemu, dlatego chcielibyśmy wynająć jakieś 4-osobowe auto. Najlepiej na lotnisku lub w pobliżu lotniska, tak aby nie trzeba było jeździć po mieście i szukać.


Ja również czasami bywam we Wrocławiu i zdarza mi się wypożyczać auto. Jestem zadowolony z tej wypożyczalni: http://www.rentiercar.pl/ - mają tam dobre ceny na samochody oraz stosunkowo nowe autka. Jeśli wynajmujesz na dłużej to zawsze możęsz wynegocjować sobie tam dodatkową zniżke. Ważne , że wszystkie samochody posiadają ubezpieczenie AC. Dzięki temu nie musisz się obawiać,że jak coś sie stanie to będziesz odpowiadał ze swojej kieszeni. NIe ma takiego ryzyka ( uczulam ponieważ w niektórych wypożyczalniach w Polsce są wypożyczane samochody bez aktywnego ubezpieczenia autocasco).

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: banita » 30 lip 2015 13:33

ohhh tak wiele was laczy ... nawet IP ....

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: marcinek33 » 31 lip 2015 13:10

Banita jak zwykle w formie :)

borek7
Gastarbeiter
Posty: 89
Rejestracja: 19 sie 2014 10:55

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: borek7 » 21 sie 2015 10:35

Ewentualnie możesz sobie jeszcze porównać ceny z avisem:
http://www.avis.pl/ - tutaj jest ich strona. Mają obecnie kilka swoich placówek we Wrocławiu. Na przykład na Piłsudskiego czy też tuż przy samym lotnisku w Starachowicach na ulicy Granicznej. Jest to większa , sieciowa wypożyczalnia samochodów. Mają tam auta w dobrych cenach oraz w dobrej kondycji tak więc mozesz być na 100%pewna,ze wszystko będzie ok. Każdy samochód posiada również ubezpieczenie. Wypożyczałem kilka razy samochód właśnie u nich i za każdym razem byłem zadowolony z obsługi.

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: Gostek » 29 wrz 2015 08:12

zobacz jakie firmy wynajmują auta, najlepiej właśnie przy lotnisku

Albercik23
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2017 21:03

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: Albercik23 » 27 lut 2017 21:09

Chłopaki coś wnieśli do tematu przynajmniej. :D Ja osobiście jeśli chodzi o wynajem samochodów we Wrocławiu to jeszcze nie korzystałem, ale mój Poznań jest bardzo mocno obstawiony przez takie wypożyczalnie. Kto wie, może to jakiś pomysł na biznes. :P Jeśli was to interesuje, to ja zwykle korzystam z http://www.carforyou.com.pl/, jeszcze się nie sparzyłem. Z tymi wypożyczalniami przy lotniskach to trzeba uważać i porównać wszystkie możliwe oferty, bo łatwo się naciąć na naciągaczy.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: Raquela » 09 sty 2018 17:20

jaki jest koszt wynajmu takiego auta powiedzmy na tydzień czasu ?

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Wylot do Wrocławia i wypożyczenie samochodu

Postautor: Raquela » 09 sty 2018 17:21

no właśnie, ja chce wynając auto, ale w Warszawie na lotnisku, boję sie naciągaczy, często płaci się krocie za wypożyczenie auta.


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron