Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
Exhausted
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2015 07:51

Jak przekonać rodziców żeby pozwolili mi lecieć do Polski?

Postautor: Exhausted » 29 cze 2015 07:52

No więc niestety mieszkam w Anglii,cholernie chciałabym wrócić do Polski na stałe,znowu tam mieszkać...niestety wiem że jest to zupełnie nie realne,to znaczy może za 4 lata gdy będę już pełnoletnia to tam wrócę ale na razie muszę znosić to piekło przebywania w obcym kraju. Zupełnie nie potrafię się tu odnaleźć,w szkole czuje się jakbym siedziała za szklaną szybą,zupełnie odizolowana od wszystkich tylko oglądająca życie innych z boku. Nie mająca z kim być w parze,wiecznie sama. Oprócz rodziców nie mam tu zupełnie nikogo,ani jednej przyjaciółki,cały czas siedzę w domu i płaczę. I nie,nie mogę bo po prostu nie potrafię się z nikim zaprzyjaźnić,nie mam pojęcia o czym rozmawiać z nowo poznanymi osobami,po prostu nie potrafię... Jestem żałosna i beznadziejna.

W Polsce mam moją najlepszą przyjaciółkę, z którą przyjaźnię się już od jakiś 9 lat. Kocham ją najbardziej na świecie,tylko dzięki niej jakoś wytrzymuje psychicznie i wiedziałam że żadna odległość nie zniszczy naszej przyjaźni. Praktycznie cały czas żyje tym że w wakacje się z nią zobaczę,byłam już na wakacjach w Polsce 2 lata temu jak i rok temu,było wspaniale:)) To były najlepsze wakacje w moim życiu i dały mi energie żeby przeżyć te kolejne 10 miesięcy piekła w szkole...tylko że teraz moi rodzice stwierdzili że bilety są drogie,byłam w tamtym roku i najwyższy czas żebym 'zaczęła mieć życie w Anglii'... Musze tam jechać,po prostu muszę...wiem że bez tego nie dam rady,wykończę się...całe wakacje siedząc w pokoju i płacząc,nie ma wtedy szans żebym wytrzymała następne 10 miesięcy szkoły... Jak przekonać rodziców żeby pozwolili mi tam lecieć?

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Jak przekonać rodziców żeby pozwolili mi lecieć do Polski?

Postautor: Gostek » 29 wrz 2015 08:10

jesteś za młoda, w Polsce tęskniłabyś za rodzicami, poczekaj, jeszcze trochę i przyjaciółka pewnie zładuje tam do pracy

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Jak przekonać rodziców żeby pozwolili mi lecieć do Polski?

Postautor: Raquela » 18 paź 2017 17:23

Nie każdy potrafi się odnaleźć w obcym kraju, w obcej kulturze. Przykre, że rodzice tego nie zrozumieją :( Masz w Polsce jakąs rodzinę ? Jak długo jesteś w Anglii ?


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron