Strona 1 z 1

warsztaty w Azji dla zainteresowanych fotografią

: 24 wrz 2014 11:55
autor: Editta
Zapraszam osoby pasjonujące się fotografią, a chcące podszkolić swój warsztat w azjatyckich plenerach, przywieźć kolorowe zdjęcia, którymi powalą znajomych :lol:

Warsztaty są w Tajlandii i Kambodży w dn.8-20.11.2014. Cel to fotografia podróżnicza. Kraina uśmiechniętych ludzi. Barwny świat azjatyckiej kultury. Przepych buddyjskich świątyń i skromność buddyjskich mnichów. Jesli chodzi o same warsztaty: TEORIA I PRAKTYKA, kameralna grupa, więc dla każdego uczestnika jest indywidualny czas, robimy zdjęcia i rozmawiamy o zdjęciach cały czas !!!

Pełne informacje znajdziecie tutaj:
http://logostour.pl/wycieczki-w-azja/-/ ... ograficzny

: 08 paź 2014 20:10
autor: duzyzegar
Nie trzeba jechać aż do Azji żeby uczestniczyć w kursach.. no fajny pomysł i przeżycia dodatkowo ale jak ktoś jest początkującym to chyba powinien zacząć od podstaw albo od średnio zaawansowanego poziomu.. dopiero potem jechać w takie atrakcyjne miejsca jak Azja:P teraz pełno jest kursów dzięki którym możemy podszkolić nasze doświadczenie, wystarczyć wpisać w google. Ci którzy zaczynają przygodę z aparatem mają tam mnóstwo materiału - a co lepsze filmy z lekcjami które pomogą im zrozumieć na czym polega fotografia:)

: 10 paź 2014 09:45
autor: Editta
Zgoda, egzotyczne warsztaty raczej kierujemy do osób, które już połknęły bakcyla i mają za sobą kursy, szkolenia, no trochę doświadczenia na bliższym podwórku. Początkujący faktycznie najczęściej wybierają bliższe destynacje, ale nie ma żelaznych reguł. Niektórzy wolą się uczyć na żywca, na ulicy, w plenerze niż przy komputerze.

kurs fotografia

: 04 gru 2014 01:10
autor: duzyzegar
Ja wybrałem trochę inna opcję niż wyjazd za granicę. Dzięki nim poznałem podstawy jak również bardziej zaawansowane techniki robienia zdjęć. Byłem pod wrażeniem poziomy takiego kursu:) to był mój pierwszy raz kiedy korzystałem z takiego multimedialnego kursu - pierwszy i na pewno nie ostatni:)

Re: warsztaty w Azji dla zainteresowanych fotografią

: 19 kwie 2016 09:32
autor: miska99
O, chetnie skorzystam,.