Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
Editta
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2014 11:37

warsztaty w Azji dla zainteresowanych fotografią

Postautor: Editta » 24 wrz 2014 11:55

Zapraszam osoby pasjonujące się fotografią, a chcące podszkolić swój warsztat w azjatyckich plenerach, przywieźć kolorowe zdjęcia, którymi powalą znajomych :lol:

Warsztaty są w Tajlandii i Kambodży w dn.8-20.11.2014. Cel to fotografia podróżnicza. Kraina uśmiechniętych ludzi. Barwny świat azjatyckiej kultury. Przepych buddyjskich świątyń i skromność buddyjskich mnichów. Jesli chodzi o same warsztaty: TEORIA I PRAKTYKA, kameralna grupa, więc dla każdego uczestnika jest indywidualny czas, robimy zdjęcia i rozmawiamy o zdjęciach cały czas !!!

Pełne informacje znajdziecie tutaj:
http://logostour.pl/wycieczki-w-azja/-/ ... ograficzny

duzyzegar
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2014 05:31

Postautor: duzyzegar » 08 paź 2014 20:10

Nie trzeba jechać aż do Azji żeby uczestniczyć w kursach.. no fajny pomysł i przeżycia dodatkowo ale jak ktoś jest początkującym to chyba powinien zacząć od podstaw albo od średnio zaawansowanego poziomu.. dopiero potem jechać w takie atrakcyjne miejsca jak Azja:P teraz pełno jest kursów dzięki którym możemy podszkolić nasze doświadczenie, wystarczyć wpisać w google. Ci którzy zaczynają przygodę z aparatem mają tam mnóstwo materiału - a co lepsze filmy z lekcjami które pomogą im zrozumieć na czym polega fotografia:)

Editta
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2014 11:37

Postautor: Editta » 10 paź 2014 09:45

Zgoda, egzotyczne warsztaty raczej kierujemy do osób, które już połknęły bakcyla i mają za sobą kursy, szkolenia, no trochę doświadczenia na bliższym podwórku. Początkujący faktycznie najczęściej wybierają bliższe destynacje, ale nie ma żelaznych reguł. Niektórzy wolą się uczyć na żywca, na ulicy, w plenerze niż przy komputerze.

duzyzegar
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2014 05:31

kurs fotografia

Postautor: duzyzegar » 04 gru 2014 01:10

Ja wybrałem trochę inna opcję niż wyjazd za granicę. Dzięki nim poznałem podstawy jak również bardziej zaawansowane techniki robienia zdjęć. Byłem pod wrażeniem poziomy takiego kursu:) to był mój pierwszy raz kiedy korzystałem z takiego multimedialnego kursu - pierwszy i na pewno nie ostatni:)

miska99
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2016 09:30
Kontaktowanie:

Re: warsztaty w Azji dla zainteresowanych fotografią

Postautor: miska99 » 19 kwie 2016 09:32

O, chetnie skorzystam,.


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości