Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
MrFlood
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2013 19:58

Sylwester w londynie

Postautor: MrFlood » 06 paź 2013 20:01

witam. mieszkam dosc daleko od londynu jednak postanowilem tam spedzic sylwestra. mam pytanie o lokalizacje gdzie bedzie sie dzialo cos konkretnego (pod chmurka) no i kolejna sprawa to praca metra, nie stac mnie za bardzo na hotel w centrum, wiec chcialbym wynajac cos tanszego na obrzezu, ale tak zeby i wieczorem dojechac do danego miejsca w centrum, a i rano zeby wrocic do hotelu sie przespac. czekam na konkretna lokalizacje gdzie co sie dzieje i jakis rozklad jazdy metra. z gory dzieki

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Postautor: ja1klaudia » 06 paź 2013 22:41

do tej pory metro w sylwka jezdzilo normalnie, ale zawsze na biezaco mozesz sprawdzac tu http://www.tfl.gov.uk/

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Postautor: ja1klaudia » 06 paź 2013 22:44

aha - stacje wokol centrum (Westminster, Waterloo itd) sa nieczynne ze wzgledu na duzy naplyw pieszych - tu odradzam wycieczke w okolicach polnocy pod Big Bena czy London Eye - tlum unosi cie ze soba i ciezko w ogole zmienic kierunek (takie sa moje doswiadczenia :roll: )

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Sylwester w londynie

Postautor: Usercostam » 07 paź 2013 13:05

MrFlood pisze:witam. mieszkam dosc daleko od londynu jednak postanowilem tam spedzic sylwestra. mam pytanie o lokalizacje gdzie bedzie sie dzialo cos konkretnego (pod chmurka) no i kolejna sprawa to praca metra, nie stac mnie za bardzo na hotel w centrum, wiec chcialbym wynajac cos tanszego na obrzezu, ale tak zeby i wieczorem dojechac do danego miejsca w centrum, a i rano zeby wrocic do hotelu sie przespac. czekam na konkretna lokalizacje gdzie co sie dzieje i jakis rozklad jazdy metra. z gory dzieki


Możesz spróbować świętować dzień później, wtedy jest mniej ludzi

noclegi2012
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 paź 2013 16:07

Postautor: noclegi2012 » 18 lis 2013 14:07

Jesli poszukujesz [url]Tani Nocleg w Londynie[/url] w okresie Sylwestra to zapraszam do Domu Goscinnego [url]Big Bed[/url]

Tu sa pokoje przygotowane jak w Hotelu i napewno poczuje sie przyjemnie i z przyjemnoscia spedzisz tu czas odpoczynku po zwiedzaniu Londynu :)

zapraszam uprzejmnie www.tanie-noclegi-londyn.co.uk

tel. 07966978947


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron