O samochodach, motocyklach i rowerach ...
pabloneruda
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2011 16:54

ostrzezenie!!! oszust Radek Zebro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: pabloneruda » 01 sie 2011 17:37

witam.potrzebowalem tanszego ubezpieczenia na samochod,znalazlem przez londynek.net osobe RADEK ZEBRO!!!!!!!!!!okazal sie typowym oszustem na sume £600,stara spiewka ,jezeli zaplaci pan jednorazowo bedzie taniej...tak wiec zrobilem i okazalo sie ze nie wiedzac o tym jezdzilem kilka dni bez ubezpieczenia nawet o tym nie wiedzac,narazajac sie na rutynowa kontrole policji...dziala rowniez na stronce Dublinek.pl oferujac prace na budowie......takze ostrzegam wszyskich ktorzy kiedykolwiek w przyszlosci mieliby tego pecha zetknac sie z osobnikiem RADEK ZEBRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!badzcie pewni ze to typowy oszust!!! oferujacy przeroznego rodzaju uslugi...numery telefonu ktorymi ten oto przedstawiony przeze mnie "jegomosc" posluguje sie to 07423644314 lub 07425819797 z tego wzgledu ze nie ma ludzi nieuchwytnych uruchomilem policje aby sie tym panem zajela...dziekuje i ostrzegam...

ryfik
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2011 00:36

Postautor: ryfik » 06 paź 2011 22:19

Cześć Pablo,
w jaki sposob straciłeś pieniądzę? Przecież nieznajomemu nie daje się kasy do reki lub nie podaje numerów karty. Jeśli podałeś jemu nr karty to blokuj ją w banku i wymień na nową.

Jeśli potrzebowałbys pomoc w znalezieniu taniego ubezpieczenia to polecam swoja pomoc, za darmo to zrobię.

Pozdrawiam

Ryfik

barbara0706
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2010 09:25

ODP.OSZUSZT

Postautor: barbara0706 » 19 lis 2011 08:28

...jacy my uczynni co do drugich...
najpierw go pouczasz ze nie podaje sie nr.konta itp a pozniej oferujesz pomoc -za darmo :D
Moze nie tak do konca za darmo/ co nie?
Juz nie ma tu Polakow bezinteresownych zawsze sa jakies pozniej ale itp..
Mam juz tego troche w doswiadczeniu ale jeszcze przede mna troche zycia i wiem ze nie raz natrafie na niejedna taka osobe.
Ludzie nie potrzebuja juz rad tylko wysluchania.
Milego dnia :D :D

pabloneruda
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2011 16:54

Postautor: pabloneruda » 01 gru 2011 21:11

witam ponownie.Karte zablokowalem oczywiscie bardzo szybko a z tego co mi wiadomo pan Zebro zostal juz zatrzymany takze bedzie mial nauczke....pozdrawiam

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: ostrzezenie!!! oszust Radek Zebro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 12:05

tak to jest jak ktos korzysta z jakiego janka co zalatwi tanie ubezpieczenie i jeszcze znizki z polski.
Ja korzystam z porownywarek ubezpieczeniowych, w uk jest ich mnostwo. Polecam np globalmarketcompare.com :twisted:


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości