O samochodach, motocyklach i rowerach ...
HELLOMYCAR
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2010 10:07

NOWY WARSZTAT SAMOCHODOWY HELLO.MY.CAR ZAPRASZA! SUPER CENY!

Postautor: HELLOMYCAR » 06 wrz 2010 10:28

:!:
Szanowni Klienci,
Chciałbym zaprosić Was do korzystania z usług naszego małego Warsztatu Samochodowego HELLO.MY.CAR GARAGE znajdującego się w okolicy Londynu, zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.
Jesteśmy warsztatem mechaniki pojazdowej i świadczymy szeroki wachlaż usług począwszy od wymian oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych po wymiane pasków rozrządów, naprawy silników, wmiany sprzęgieł itd.
Oferujemy wszystkie nasze usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, dojeżdżamy również do klienta, jeżeli naprawa twojego auta jest nieskomplikowana to możemy ją wykonać u ciebie pod domem, nie będziesz musiał się do nas fatygować, pracujemy cały tydzień łącznie z niedzielami i jesteśmy dostępni 24godziny na dobę. W razie nagłych sytuacji dysponujemy samochodem zastępczym, który możemy ci udostępnić na czas naprawy.
Ktoś zapyta dlaczego akurat my? Bo poprostu samochody to nasza pasja życiowa, traktujemy auta jak własne dzieci, staramy się żeby nasze wszystkie naprawy były wykonane bardzo solidnie tak jakbyśmy to robli sami dla siebie,dlatego powierzając nam samochód możesz być na 1000% pewny że zostanie starannie zdiagnozowany i naprawiony.

Jeżeli masz problem poprostu zadzwoń pod numer 07527906113.
Pozdrawiamy wszystkich naszych rodaków i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
HELLO.MY.CAR GARAGE

jdasia6
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2010 19:09

Polecam ten mały garażyk i chłopaków......................

Postautor: jdasia6 » 07 wrz 2010 19:18

Czesc,

Chciałam polecic wszystkim mały warsztacik samochodowy HELLO MY CAR z Chesham, naprawde jestem bardzo miło zaskoczona , ale od początku:
Mam samochód FORD MONDEO 2.5 V6 z jakimś tam silnikiem DURA TEC czy coś, nie znam sie na tym, kupiłam go prawie rok temu, fajna furka pełne wyposażenie no i co najważniejsze ma instalacje gazową podobno jak sie dowiedziałam z najwyższej półki nazywa sie BRC, jakis tam sekwencyjny wtrysk gazu czy coś, w zeszłym miesiącu jechałam od koleżanki dość daleka trasa i na M1 auto przestało jechać, ja gaz do dechy a auto coraz wolniej, dodam że miałam paliwo i nie jestem blądynką, po kilku minutach I postoju na stacji benzynowej wszystko wrocilo do normy, auto zaczeło normalnie jechać, ale nie dawało mi to spokoju wiec postanowiłam pojechac do mechanika, dodam że od czasu do czasu zdarzały mu sie takie szarpnięcia tak jakby nie mógł wrzucic wyzszego biegu bo to automat.
Kilka dni po tym zdarzeniu autko całkiem odmówiło posłuszeństwa i zaczeło poruszać sie krotkimi skokami, dodam ze jak bylo zimne to oki a jak sie rozgrzał to kangur, skrzynia fiksowała jak nic wiec pojechałam do warsztatu w BUSHI tam gdzie mieszkam, no I dramat chcieli mi wymienic skrzynie biegow, wiec oczywiscie sie nie zgodzilam bo cena z kosmosu, pojechalam do innego warsztatu w ktorym wymienili mi olej w skrzyni ale to nic nie dało wiec stwierdzili ze skrzynie trzeba oddac do naprawy, cena chyba z 900 funtów plus montaz, dałam sobie spokoj, trzeci warsztat stwierdzil ze trzeba wymienic kable, swiece bo pewnie nie dziala ktorys cylinder, po wymianie tych elementow to samo, bylam zalamana, wydalam prawie 400funtow I auto bez zmian, dopiero kolezanka z pracy polecila mi takich dwoch chlopakow z Chesham, powiedziala mi ze to znajomi I ze sie dopiero przeprowadzili z innego miasta, moze oni cos poradza, coż zadzwoniłam do nich, odebral Damian umowilam sie na nastepny dzien I pojechalam.
Warsztat to duze slowo, zobaczylam maly garaz a nad nim mieszkanie, pomyslalam no to dopiero bedzie lipa, nawet chciałam zawrocic ale mowie sobie jak juz jestem to niech zajrza jak by co to sie zwine I nie dam im nic dotykac.
Musze przyznac ze doznalam szoku, chlopaki uporali sie z samochodem w 30 minut, okazalo sie ze przyczyna jest prozaiczna, jeden z wtryskiwaczy sekwencyjnych instalacji gazowej nie pracuje poprawnie I auto faktycznie na gazie nie pracuje na jeden cylinder co spowodowało ze fiksowala skrzynia biegow I autko nie chciało jechac, dopiero Damian stwierdził ze szwankuje instlacja gazowa I po jej wyłaczeniu wszystko wrocilo do normy, okazalo sie równiez ze cieknie chlodnica plynu do wspomagania kierownicy o czym nikt mnie nie raczyl poinformowac wczesniej, zalecano wymiane pompy wspomagania ktora kosztowala jakies 150 funtow, musialam raz w tygodniu dolewac plyn, chlopaki wymontowali chlodnice, taka rorke z zeberkami wstawili wezyk I zamkneli obwod plynu, za wszystko wzieli 30 funtow.
Diagnoza – wymienic wtryskiwacz gazowy. Zamowilam wtryskiwacz u przedstawiciela BRC kosztowal 75 funtów po czym pojechałam do chlopaków I za 10 funciaków załorzyli mi go do autka…………samochodzik smiga az miło, koszt całej naprawy to 40 funtów plus wtryskiwacz I troszke benzyny, wczesniej wydalam prawie 400funtów I zero jakiejkolwiek poprawy, polecam bardzo gorąco naprawde solidnie I niedrogo a co najważniejsze bardzo miła obsługa I dobrej kawki sie mozna napic.

Pozdrawiam serdecznie.
Asia :D

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 20 wrz 2010 22:09

a za poskladanie silnika w galaxym mk1, 2.3 benzyna jaka cena? z wymiana uszczelki pod glowica?

HELLOMYCAR
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2010 10:07

Postautor: HELLOMYCAR » 22 wrz 2010 13:38

8) Hej, zadzwoń to się dogadamy, musze znać więcej szczegółów.
Pozdrawiam.
Damian.
07527906113

Stirlitz
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2011 20:20

Postautor: Stirlitz » 23 maja 2011 20:36

Sorki za pytanie może nie w temacie ale czy nie znacie kogoś dobrego od blacharki samochodowej?


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości