O samochodach, motocyklach i rowerach ...
renee
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2008 20:34

Niepolecane warsztaty samochodowe

Postautor: renee » 05 paź 2008 15:39

Ty proponuje wpisywac posty na temat warszatow lub mobilnych mechanikow z ktorych nie byliscie zadowoleni lub zostali oszukani.
Pozdrawiam

criseldi
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2009 23:54

Postautor: criseldi » 22 lis 2009 20:13

!!! WARNiNG !!!
!!! UWAGA !!!


AUTO LUCCA
2cPRINCES GRORGE ROAD
STOKE NEWINGTON
LONDON N16 8BY

http://maps.google.pl/maps/mm?hl=pl&ie= ... 18&iwloc=A

Obrazek

Obrazek

Samochd[CAR]
BMW 318i 2002r

USŁUGA [PARTS REQUIRED]
FULL SERVICE
OIL ----> UNDONE!!!
OIL FILTER ----> UNDONE!!!
AIR FILTER ----> VERY BAD QUALITY PARTS
REAR DISCS AND PADS REPLACED -----> VERY BAD QUALITY PARTS
AIR SENSORBOSCH ----> ROBBERY

NIC NIE ZROBILI POPRAWNIE!!!
TOTAL PRICE 240Ł

POPROSTU ZŁODZIEJE I OSZUSCI![/img][url][/url]
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009 20:54 przez criseldi, łącznie zmieniany 1 raz.

criseldi
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2009 23:54

Postautor: criseldi » 22 lis 2009 20:38

!!! WARNiNG !!!
!!! UWAGA !!!


'BALL POND GARAGE'
28 Bentley Rd
London Borough of Hackney
Greater London N1 4

mapa


Obrazek

Obrazek

Samochd[CAR]
BMW 318i 2002

USŁUGA [PARTS REQUIRED]
VERY BAD QUALITY SERVICE!

TU JEST POPROSTU DZIURA GOSCIE OBJECUJA ZE AUTKO BEDZIE JAK NOWE - NAWET NIEZNAJĄ JAKI TYP OLEJI MAJĄ WYMIENIĆ!

AMATORZY DO POTENGI!
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009 20:59 przez criseldi, łącznie zmieniany 1 raz.

criseldi
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2009 23:54

Postautor: criseldi » 22 lis 2009 20:53

!!! WARNiNG !!!
!!! UWAGA !!!

BYŁY KWIT-FIT TERAZ TAM JEST INNY WARSZTAT
Stamford Hill
Hackney

Mapa

Obrazek

Obrazek


PROSIŁEM O WYMIANE CIECZY CHŁODĄCEJ W CHŁODNICY [ANTY FRIZER] A ONI CHIELI MI WLAĆ ZWYKŁĄ WODE Z KRANU!
ZA 120Ł!!!

I CHIELI MI WMOWIĆ ZE TO JEST ZWYKŁA WODA KOLOROWA JEDEN Z NICH NAWET CHIAŁ PIĆ TĄ CIECZ Z CHŁODNICY!

POWIEM TYLE IDIOCI!

leslaw2005
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2010 12:15

Re: NIEPOLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: leslaw2005 » 23 lut 2010 12:26

DST AUTO SERVICE MECHANIKA i DIAGNOSTYKA Mobilny mechanik jego numer 07547052441 niesolidny i znkający mechanik bajerant nie dajcie się wrobic

tamayori
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2010 17:34

Postautor: tamayori » 15 lip 2010 17:58

LARRY'S TYRES & EXHAUSTS
Littlefield Lane, Wombwell, Barnsley

oszuści i złodzieje
za linkę do sprzęgła do Skody Felicji powiedziano mi ok 80Ł, na drugi dzień przy odbiorze samochodu mechanik zażądał ponad 300Ł bo wymienił całe sprzęgło. Nie poinformował nas o niczym, wymiana sprzęgła do skody w innych warsztatach to ok 150Ł, dodam że nie było potrzeby wymiany sprzęgła bo samochód ma mało przejechane. Faktury zakupu rzekomo wymienionego sprzęgła nie chciał pokazać i wiemy że go nie wymienił. Kłamał, kręcił, wypierał się pierwszej podanej ceny. W końcu zrobił łaskę zapłaciliśmy 150Ł. Jak za linkę to i tak sporo bo w innych warsztatach linka to ok 60 Ł. Szef - właściciel potraktował nas w bardzo chamski sposób broniąc oczywiście swojego mechanika.

UWAŻAJCIE

Prawnie nazywa się to: oszustwo, wyłudzenie pieniędzy, "dyskryminacja klienta" z powodu jego pochodzenia, poprostu Polaka "można zrobić"
Gdyby zebrało się kilku oszukanych to można by walczyć o swoje prawa.

andy1968
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2010 12:42

Postautor: andy1968 » 15 lip 2010 20:33

Taaa... znajomy miał przygody z tym warsztatem już! ^
Niechciał zapłacić bo wymyślili sobię kwote z kosmosu chyba, niepamiętam co tam naprawiali musiałbym go zpytać ale miał zapłacić 200fuli

Wszystko dogadali i po paru dniach poszedł po auto i... panowie zarządali coś ok 650fuli.

Kolega nie chciał zapłacić i stwierdzili że nie oddadzą mu samochodu... no i tyle.
Kolega wrócił do domu po zapasowe klucze wrócił do warsztatu i sam sobie samochód wzioł :lol: bo stał przed warsztatem :lol:

I tym sposobem majstrom nie wyszło :lol:

tamayori
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2010 17:34

Postautor: tamayori » 15 lip 2010 22:21

no tak, pewnie dlatego nasz samochód trzymali w środku, nie na zewnątrz i też straszyli że nie oddadzą.

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 15 lip 2010 22:46

Kanciarze a nie mechanicy.
Mam nadz że ja na taką mende nie trafie.

Ehh... z kąd się biorą tacy ludzie -.-
Zamiast dobrze wykonywać robote to jeszcze na kase Cię okantują ehh

Tępić takich "majstrów"

Hubabuba
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2010 12:56

Postautor: Hubabuba » 10 paź 2010 13:06

Nie polecam w ogóle prywatnych warsztatów, w jednej reklamie widziałem jak taki warsztat okazał się tylko z frontu odpowiednim miejscem, a za drzwiami zobaczyć można było złomowisko samochodów służące za części zamienne.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 paź 2010 10:16

Hubabuba a widziales gdzies kiedys panstwowe warsztaty samochodowe?
za duzo cyfrowego polsatu ogladasz

Bandit76
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2011 23:30

ADAM I PAWEL NA GARATH ROAD, MORDEN SURREY UWAGA !!!!!!

Postautor: Bandit76 » 17 paź 2011 23:48

UWAGA!!! Adam i Pawel na Garath Road Morden. Chlopaki specjalnie partacza robote, zeby do nich przyjechac drugi raz. Oczywiscie konczy sie placeniem dwa razy za ta sama robote. Poza tym przez ponad 3 godziny czekania na naprawe (wczesniej umowiona) obrobiono dupe kazdemu klientowi po kolei. Nie wazne czy ich dobry znajomy czy klient z zewnatrz. Domyslam sie, ze ze mna zrobili to samo... Poprostu hamstwo i ceny z kosmosu. Wiem co pisze bo znam chlopakow od momentu gdy zaczynali i byl to kiedys fajny warsztat... ale niestety chlopaki sie juz dorobili... :(

veritasjme
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2012 21:20

eb tyres mobilny serwis opon

Postautor: veritasjme » 25 cze 2012 21:35

Zauwazylem szykajac info o garazach zeby nie dostac gonga informacje o eb tyres choc u niego jest ed tyres marta.
Korzystalem z ich uslug 3 krotnie kupilem u nich zimowki 215/55R16 za 49 sztuka z montazem nowe i .............. byly nowe cena byla z montaze i najlepsze KOLA BYLY DOBRZE WYWAZONE a najlepsze ze zostawilem opony i po powrocie z Polski pojechalem na zamiane zaplacilem 12 za sztuke montaz i wywazenie a za przechowanie opon nie zaplacilem nic. Teraz kupilem nowe opony NANKANG ns-2 w dobrej cenie mowili ze beda dobre i mowili prawde sa kapitalne za podobne pieniadze gowniane chinczyki u konkurecji byly drozsze o 8 funtow najmniej. Z jednym raz zawalili i zapomnieli mi oddac zabezpieczenia nawet nie zauwazylem 2-3 godz potem dzwonili do mnie i przywiezli odrazu dajac kartke z rabatem na nastepny raz z przeprosinami. Niewiem jak bylo z opisem tamtego klienta ktory pisze o lysych facetach najlepiej jeszcze jakby dopisal w czarnych skorach i w bmw ha ha ha ...... Ja polecam tanio solidnie i KOLA WYWAZONE NAPRAWDE a nie dla picu. POLECAM BO WARTO

radekkrzykowski
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2013 15:51

UWAGA NA MECHANIKA MOBILNEGO MARKA P.

Postautor: radekkrzykowski » 22 sty 2013 15:55

FACET NIE ZNA SIE NA NAPRAWIE, NAJPIERW MOWI INNE CENY A POTEM CHCE DWA RAZY WIECEJ ZA TO ZE NIC NIE ZROBIL. UWAGA OSZUST I ZLODZIEJ, GRASUJE W OKOLICACH WATFORD.

user1807443
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2013 20:41

Re: UWAGA NA MECHANIKA MOBILNEGO MARKA P.

Postautor: user1807443 » 20 maja 2013 20:49

radekkrzykowski pisze:FACET NIE ZNA SIE NA NAPRAWIE, NAJPIERW MOWI INNE CENY A POTEM CHCE DWA RAZY WIECEJ ZA TO ZE NIC NIE ZROBIL. UWAGA OSZUST I ZLODZIEJ, GRASUJE W OKOLICACH WATFORD.



- Potwierdzam ze tak jest - zalatwil wtryskiwacz do mondeo skasowal £80 za czesc ktora jest zepsuta i nazywa mnie klamca do tego nie odbiera telefonu - obecnie grasuje na terenie luton , st albans i watford , porusza sie czerwonym fordem focusem z tabliczka "mobile mechanic" - zna cie tylko do chwili kiedy zaplacisz!!! - dzieki marek :!: :evil:


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości