O samochodach, motocyklach i rowerach ...
renee
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2008 20:34

POLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: renee » 05 paź 2008 15:37

Propozycja o wypowiedz uzytkownikow mobilnych mechanikow jak rowniez stacjonujacych warsztatow samochodowych w Londynie.
Jesli byles zadowolony z mechanika lub innego warsztatu wykonujacego uslugi motoryzacyjne polec go innym w tym dziale
Pozdrawiam

user765893
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 12 wrz 2007 00:03

Postautor: user765893 » 15 lis 2008 19:49

http://www.perfect-touch.co.uk/
polecam jaesli chodzi o auta sportowe trzeba sie umówic wczsniej czasem kolejki sa nawet 3tyg w stecz

criseldi
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 sie 2009 23:54

Postautor: criseldi » 22 lis 2009 19:33

Polecam KiWik-Fit http://www.kwik-fit.com/tyre-search.asp
Jest to siec warsztatów rozrzucona po całym Londynie na pewno troszkę drogo ale warto!

Odradzam wszelkie warsztaty typu szybko tanio u turskich pracowników i im podobni... Bo to tragedia!
Ja pojechałem do takiego zrobić ful serwis i wyjechałem i podmienionym przepływką, nie zmienionym olejem i filtrem, zamontowali bardzo złej jakości tarcze i klocki…

Przestrzegam bo możesz nie dojechać do domu!

HELLOMYCAR
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2010 10:07

Postautor: HELLOMYCAR » 13 wrz 2010 13:10

:!:
Szanowni Klienci,
Chciałbym zaprosić Was do korzystania z usług naszego małego Warsztatu Samochodowego HELLO.MY.CAR GARAGE znajdującego się w okolicy Londynu, zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.
Jesteśmy warsztatem mechaniki pojazdowej i świadczymy szeroki wachlaż usług począwszy od wymian oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych po wymiane pasków rozrządów, naprawy silników, wmiany sprzęgieł itd.
Oferujemy wszystkie nasze usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, dojeżdżamy również do klienta, jeżeli naprawa twojego auta jest nieskomplikowana to możemy ją wykonać u ciebie pod domem, nie będziesz musiał się do nas fatygować, pracujemy cały tydzień łącznie z niedzielami i jesteśmy dostępni 24godziny na dobę. W razie nagłych sytuacji dysponujemy samochodem zastępczym, który możemy ci udostępnić na czas naprawy.
Ktoś zapyta dlaczego akurat my? Bo poprostu samochody to nasza pasja życiowa, traktujemy auta jak własne dzieci, staramy się żeby nasze wszystkie naprawy były wykonane bardzo solidnie tak jakbyśmy to robli sami dla siebie,dlatego powierzając nam samochód możesz być na 1000% pewny że zostanie starannie zdiagnozowany i naprawiony.

Jeżeli masz problem poprostu zadzwoń pod numer 07527906113.
Pozdrawiamy wszystkich naszych rodaków i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
HELLO.MY.CAR GARAGE

martmech
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2012 17:31

Postautor: martmech » 16 lut 2012 17:35

Polecam warsztat na edgware na stronce wszystko dokładnie opisane www.martmechelblag.manifo.com

hasltd
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2012 10:55

Postautor: hasltd » 18 wrz 2012 09:25

Chciałbym przykładem mojego poprzednika na tym forum przedstawić Wam pokrótce nasz polski warsztat na Harrow.
Firma działa już prawie od 2 lat pod nazwą Harrow Auto Service Ltd.

www.HarrowAutoService.com

Warsztat znajduje się w Phoenix Business Centre na Harrow który monitorowany jest 24 godz na dobę przez kamery CCTV oraz chroniony przez system czujników PIR między godz 22.00 a 5.30.
Nasze usługi obejmują pełny serwis aut, jak również szeroki zakres wszelkich napraw, zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych i diagnostykę komputerową, zbieżność, wymianę opon a także MOT.

Obsługujemy samochody osobowe, furgony do 3.5 tony nawet z wysokim nadwoziem, a także wszystkie auta terenowe.

Specjalistyczna Diagnostyka Aut Japońskich i Koreańskich

--> Odgrzybianie Klimatyzacji GRATIS przy serwisie A/C <--
--> Koszt pełnego serwisu A/C £70 <--

--> Skuteczne chemiczne czyszczenie filtrów DPF + reset <--
--> Auta osobowe - £200 Vany - £300 <--

!!! OFERTA SPECJALNA !!!

!!! \\\"Mały Serwis\\\" - wymiana oleju* i filtra !!!
!!! tylko £50 za wszystko... !!!

!!! \\\"Pełny Serwis\\\" - tylko £85 + koszt filtrów -> MOT-50%
(w tym olej GRATIS)*
*(olej serwisowy VAG Quantum Syntha Z 10W40)


!!!! UWAGA !!!!
!!! DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO NASZYCH ZNAJOMYCH NA NASZEJ KLASIE , FACEBOOK'U DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA AUTA GRATIS !!!

Oferty specjalne na www.HarrowAutoService.com


POSIADAMY W SPRZEDAŻY OLEJE I PRODUKTY
RENOMOWANEJ NIEMIECKIEJ FIRMY: LIQUI MOLY

Prowadzimy sprzedaż oleju do Motocykli
Liqui Moly Racing 4T 10W40 (£40/5litrów)


!!! SERWIS I NABIJANIE KLIMATYZACJI !!!

!!!! Masz auto z silnikiem Diesla ? !!!!
!!!Przeprowadzimy inspekcję i wycenimy czyszczenie układu ssącego i EGR!!!

!!!! PEŁNY SERWIS i WSZELKIE NAPRAWY !!!!
!!!! ROZRZĄDY i TUNING !!!!

!!!! Chętnie podejmiemy się wszelkich napraw silników Diesla !!!!

Za absolutny priorytet wzięliśmy sobie w naszym warsztacie czystość, uczciwość i jakość wykonywanych usług.

Dbamy u nas nie tylko o Państwa samochód...
Mamy też niewielkie pomieszczenie, gdzie można wygodnie zaczekać na auto, wypić kawę lub herbatę, czy skorzystać z darmowego łącza Wi-Fi.

Warsztat czynny: Pn - Pt 8.00-18.00
Sobota 8.00-13.00

Harrow Auto Service Ltd
Unit A2, Phoenix Business Centre
Rosslyn Crescent
Harrow, HA1 2SP
Tel 020 8863 5959
Mob 0798 505 2552

Zapraszamy i polecamy odwiedzić nasze konto na NK.pl oraz naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat, jak również instrukcje jak do nas trafić:

www.HarrowAutoService.com

NK: Prosimy odnaleźć Harrow Auto Service i zaprosić do grona znajomych.
Facebook -> Harrow Auto Service
Twitter -> @HarrowAutoServ

LukasJ1983
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 18 mar 2013 21:02

Postautor: LukasJ1983 » 18 mar 2013 23:20

ja polecam:

http://www.mounteverestmotors.co.uk/

Pracuję tam, zawsze można się dogadać ceny nie za wysokie z średniej półki.
MOT 35F[/url]

drako20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2014 07:23

Postautor: drako20 » 22 lip 2014 07:25

user765893 pisze:http://www.perfect-touch.co.uk/
polecam jaesli chodzi o auta sportowe trzeba sie umówic wczsniej czasem kolejki sa nawet 3tyg w stecz

Również polecam te warsztat. Wszystko szybko jest zrobione oraz nie jest drogo... Ja nie zapłaciłem dużo za naprawę auta. Polecam wszystkim jak kolega.

koles37
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2014 13:20

polski mechanik Southend on sea i okolice

Postautor: koles37 » 10 sie 2014 13:32

Jest kilku mechanikow w southend on sea, ja korzystam z uslug jednego z nich, koles jest zawsze bardzo busy, doslownie od rana do poznego wieczora, umawiac sie trzeba z nim z wyprzedzeniem, nie jest tani , ale jest dobry, wiem ze jezdzi do klientow m in w londynie, bishop stortford, i chyba nawet do colchesteru, najlepsze z tego wszystkiego jest ze wielu naszych rodakow narzeka na niego, ze taki owaki. natomiast ja osobiscienie mam nic do zarzucenia, korzystam z uslug goscia juz z 5 lat, i jestem zadowolony i moi znajomi tez

sengil
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2014 10:38

Postautor: sengil » 11 sie 2014 10:41

Perfect Touch robią naprawdę dobrze auta. Nie znam chyba lepszego warsztatu samochodowego który upora się lepiej z pracą. Na naprawę auta długo nie trzeba czekać a naprawiony samochód cieszy niezmiernie ;)

_________________
odszkodowania za wypadek poznań

majatebi
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2014 14:25
Lokalizacja: Stoke-on-Trent

Postautor: majatebi » 07 gru 2014 14:33

user765893 pisze:perfect-touch.co.uk
polecam jaesli chodzi o auta sportowe trzeba sie umówic wczsniej czasem kolejki sa nawet 3tyg w stecz


Też polecam chłopaków

KBorek1
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2014 13:17

Re: POLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: KBorek1 » 16 mar 2015 09:32

Weź zobacz http://www.gawlik-przyczepy.pl. Mają dość dobre ceny. Zespół mechaników jest bardzo ogarnięty, więc powinien się sprawdzić rewelacyjnie. Poza tym w okolicach nie ma jakichś bardziej znanych warsztatów. Poza oczywiście tymi motoryzacyjnymi autoryzowanymi. Ale o tym lepiej nie mówić. W końcu tego typu warsztaty ściągają mnóstwo pieniędzy z naszych portfeli, więc ich lepiej unikać jednym słowem :)

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Re: POLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: bananowyjoe » 16 mar 2015 12:24

czy moderator może usunąć tego "reklamowca"?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: POLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: banita » 16 mar 2015 13:35

bananowyjoe pisze:czy moderator

kto :shock: :lol: :roll: :wink:

Lomndek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2015 16:51

Re: POLECANE WARSZTATY SAMOCHODOWE

Postautor: Lomndek » 16 mar 2015 16:54

szukam warsztatu w okolicach neasden , solidnego takiego z fachowcem


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości