O samochodach, motocyklach i rowerach ...
akoeleta
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022 09:15
Lokalizacja: Potugal
Kontaktowanie:

Jak zmienić dzwonek w telefonie komórkowym

Postautor: akoeleta » 21 lip 2022 09:18

Kolejną zaletą dostosowywania jest to, że nie ograniczasz się do tych, które są już zainstalowane. Możesz przeglądać swoje miejsce w chmurze w poszukiwaniu plików audio. Po dodaniu ulubionych dzwonków możesz wybrać nowy lub stworzyć zupełnie nowy! Możesz także pobrać dzwonki na iPhone'a za pomocą bezpłatnej aplikacji do tworzenia dzwonków! Jedna z tych aplikacji nazywa się Ringtone Maker - MP3 Cutter.

Dzwonki są świetne, ponieważ pozwalają dostosować dźwięki wydawane przez telefon podczas odbierania połączenia. Dostosowywanie dzwonków pomaga zapamiętać ważne połączenia i nie przegapić ważnych. Jeśli masz telefon iPhone lub telefon z systemem Android, możesz dostosować swój dzwonek, przechodząc do ustawień telefonu i wybierając „Edytuj” lub „Dzwonek”. Po zapisaniu dzwonka możesz go teraz zmienić w dowolnym momencie!

Jeśli nie jesteś wielkim fanem gotowych dzwonków, możesz również pobrać niestandardowe dzwonki. Utworzenie niestandardowego dzwonka może ułatwić odróżnienie połączenia żartobliwego od prawdziwego. Może również pomóc Ci śledzić połączenia spamowe i poprawić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Jeśli nie masz nic przeciwko kilku irytującym telefonom każdego dnia, dostosowanie dzwonków telefonu pomoże Ci zachować porządek i dotrzymywać harmonogramu.

Wróć do „Motoryzacja”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron