O samochodach, motocyklach i rowerach ...
tadek999
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020 07:49

RESIDENT PARKING PERMIT - Polskie auto

Postautor: tadek999 » 07 mar 2020 15:50

Witam Wszystkich

Chciałem Was się dowiedzieć czy mieliście taką sytuację lub się z podobną spotkaliście ?
Mianowicie poruszam się w Anglii autem na polskich blachach, zarejestrowałem się na stronie cuncilu w celu opłacenia rocznej opłaty za parking w mojej strefie, trzeba tam dostarczyć dowód że mieszka się pod wskazanym adresem (jakiś rachunek) i dowód pojazdu (że jestem właścicielem) , jako dowód przedstawiłem polski dowód rejestracyjny i niestety otrzymałem taką odpowiedz:
"Unfortunately, you have not submitted all the acceptable documents required to complete your application.
In order for us to approve your application, please ensure the following documents are submitted:
Please upload a proof of vehicle / ownership that links your vehicle to (address gdzie mieszkam) , the insurance documents you have uploaded are for an address in Poland."

Właśnie co teraz, wiadomo adres na dowodzie rejestracyjnym nie pokrywa się z obecnym w UK :), ale nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć że jest tam też moje imię i nazwisko.

Macie jakiś pomysł jaki dokument mogę przedstawić żeby widniała na nim moja rejestracja pl i mój angielski adres.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

tomhiddleston
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020 02:53
Kontaktowanie:

Re: RESIDENT PARKING PERMIT - Polskie auto

Postautor: tomhiddleston » 12 sie 2020 02:58

Nie spotkałem się z taką sytuacją, jak twoja, czy oni sięgają po pieniądze? https://mapquestdirectionss.com


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron