O samochodach, motocyklach i rowerach ...
PG1985
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2019 14:49

SAMOCHODEM PO ANGLII

Postautor: PG1985 » 08 lut 2019 14:51

Witam,
szukam pomocy. Wybieram się ze Złombolem starym samochodem FIAT 125P do Irlandii. Będziemy przejeżdżać przez Londyn i chcielibyśmy go zwiedzić.
Jakie dokumenty muszę mieć na samochód żeby zgodnie z prawem poruszać się po Anglii i Londynie.
Dzięki za pomoc

mamakaroliny
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 06 cze 2017 12:31

Re: SAMOCHODEM PO ANGLII

Postautor: mamakaroliny » 18 lut 2019 19:49

Mysle, ze to bardzo fajna opcja aby zwiedzić Anglię samochodem. Też mam taki plan, ale pierwsze co to musze zmienic samochód na wiekszy i wygodnieszy. Dotychczasowy samochód chce oddać do skup samochodów warszawa - kupieauta.pl Jak to piszą na stronie - minimum formalności, maksimum zadowolenia. O to dokładnie mi chodzi o zalezy mi na czasie.

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: SAMOCHODEM PO ANGLII

Postautor: Nela09 » 19 lut 2019 12:06

musisz posiadać MOT i ubezpieczenie z kraju pochodzenia oraz coś, co będzie dowodem, że jesteś w tym kraju krócej niż 6 miesięcy (np. bilet promowy). To na wypadek, gdyby zatrzymała Cię policja, bo w UK samochodem polskim możesz jeździć tylko przez 6 miesięcy. P.S. Złombol to świetna impreza, nawet jedna bardzo znana firma pożyczkowa ją wspiera - ostatnio dołączyli się do rajdu po Grecji ;) więc jak widać impreza znana i polecana :)

marianxb5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2019 16:11
Kontaktowanie:

Re: SAMOCHODEM PO ANGLII

Postautor: marianxb5 » 19 mar 2019 18:11

Podłączę się do pytania. Tylko ja chce ową podróż wykonać motocyklem. Czy w przypadku motocykla są jakieś specjalne wymagania?
Co to jest ten MOT?
dodam jeszcze od siebie, że w samochodach trzeba przestawić lampy lub nakleić specjalne naklejki na światła.

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: SAMOCHODEM PO ANGLII

Postautor: elabarbara » 16 lip 2019 12:57

O, fajna wycieczka, ale Anglia to dość mokry kraj i jak tam wygląda Twój samochód po trasie? Ja to bym nie zaryzykowała takiego samochodu, szczególnie, że teraz się coraz lepiej cenią. A skoro mowa o autach, to co możecie mi powiedzieć o salonie BMW Bawaria Motors w Gdańsku? Rzetelny i uczciwy? Czy nie za bardzo?


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron