Strona 1 z 1

Firma spedycyjna - UK do PL i z PL do UK

: 09 lis 2016 10:58
autor: onmen
Chodzi o przewóz towarów na trasie z UK do Polski i z Polski do UK w drodze powrotnej. Przewóz surowców oraz półsurowców. Które firmy transportowo-spedycyjne mają duże doświadczenie na tym kierunku?

Re: Firma spedycyjna - UK do PL i z PL do UK

: 09 lis 2016 13:14
autor: Bloom15
NIe chcę wchodzić za bardzo w szczegóły, bo temat jest dosyć rozległy, ale możesz sobie sprawdzić np tutaj http://www.wagaciezka.com/viewforum.php?f=4

Masz tam spis większości firm spedycyjnych...
Gdybym miał wskazać jakąś większą, która obsługuje ten kierunek, to może byłaby to http://mexem.com.pl/oferta/transport-miedzynarodowy/

Dysponują flotą ponad 500 aut i z tego co widzę na mapce, to obsługują też kierunek brytyjski i irlandzki.

Re: Firma spedycyjna - UK do PL i z PL do UK

: 23 lis 2016 13:19
autor: marcinek33
onmen pisze:Chodzi o przewóz towarów na trasie z UK do Polski i z Polski do UK w drodze powrotnej. Przewóz surowców oraz półsurowców. Które firmy transportowo-spedycyjne mają duże doświadczenie na tym kierunku?


Kolega powyżej dał Ci link do dobrego forum . Znajdziesz tam o wiele więcej informacji niż na tym ponieważ mało kto zna sie i interesuje tematem. Firm jest bardzo wiele. Sugeruje korzystać z usług tych większych, które już istnieją na rynku długo i mają większe doświadczenie. Wprawdzie ich ceny mogą być wyższe , ale za to będziesz pewien,że wszystko będzie w porządku.
Ze swojej strony polecam jeszcze zajrzeć sobie do tego katalogu
https://aleo.com/pl/firmy/logistyka-spe ... ja-drogowa

jest tutaj wykaz wszystkich najważniejszych firm spedycyjnych.