O samochodach, motocyklach i rowerach ...
borek7
Gastarbeiter
Posty: 89
Rejestracja: 19 sie 2014 10:55

Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: borek7 » 27 wrz 2016 12:12

Jaki może być koszt wypożyczenia busa w Krakowie, na około 2 tygodnie. Do przejazdu do Londynu i spowrotem? Chodzi o przewiezienie rzeczy, mebli itd.

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: marcinek33 » 27 wrz 2016 13:09

borek7 pisze:Jaki może być koszt wypożyczenia busa w Krakowie, na około 2 tygodnie. Do przejazdu do Londynu i spowrotem? Chodzi o przewiezienie rzeczy, mebli itd.


Moj brat regularnie wynajmuje busy do firmy w Firmie Salekbus. Mają tam najtańszy wynajem samochodów dostawczych w Krakowie. W linku jest ich strona www. Biuro i miejsce odbioru pojazdów jest na Ojcowskiej w Krakowie. Busy są nowe oraz ubezpieczone. Przy wynajmach na dłuższy okres oferują równiez spore zniżki.
Nie wiem tylko jak jest u nich z wynajmem samochodów za granicę.Czy jest to mozliwe. Musiałbyś się dopytać czy wypożyczalnia nie będzie robiła problemu z wyjazdami poza granice Polski.

ogonek21
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 gru 2016 08:10

Re: Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: ogonek21 » 19 sty 2017 14:31

Myślę, że wiele firm transportowych świadczy takie usługi. Warto zadzwonić i dopytać.

luk25
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 09 sie 2015 10:13

Re: Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: luk25 » 02 kwie 2017 09:07

A sieciowe wypożyczalnie? Korzystacie?

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: marcinek33 » 03 kwie 2017 09:31

Korzystam głownie z sieciowcyh.Wprawdzie jeszcze całego busa nie wynajmowałem bo nie miałem takiej potrzeby, ale mniejsze samochody wiele razy ( szczególnie, że jest to wygodniejsze niż męczenie za każdym razem rodziny o podwózkę.....).

Dobrą wypożyczalnią jest Avis:
https://www.avis.pl/

Cenowo nie jest drogo, poza tym podoba mi się to,ze wszystko jest tam już z automatu ubezpieczone.

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Wypożyczenie busa w Krakowie do przewozu rzeczy

Postautor: Zdrapaka » 06 kwie 2017 07:21

Ciężko powiedzieć, bo nigdy ktoś nie wypożycza przewozu na 2 tygodnie, tylko na konkretnie dni - transport od punktu, do punktu. Cena liczona w kilometrach.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron