Strona 1 z 1

Przygotowanie auta do jesieni i zimy w angli?

: 07 wrz 2016 12:51
autor: borek7
Samochód mam od niedawna. W jaki sposób przygotować go do jesieni i zimy. Czy tutaj praktykuje się wymianę opon na zimowe?

Re: Przygotowanie auta do jesieni i zimy w angli?

: 08 wrz 2016 11:17
autor: asierp
Z moich obserwacji wynika, że Anglicy nie przygotowują aut do zimy. Założenie opon zimowych jest tutaj wyjątkiem. Ale prawda jest taka, że i zimy są tutaj łagodne. Śnieg jest rzadkim zjawiskiem, ale jeżeli już się pojawi, to kraj stoi :)
Uważam, że każdy powinien raz na jakiś czas sprawdzić dokładnie auto: elektrykę, stan ogumienia, wycieraczki, uszczelki itd. Czyli zrobić mniej więcej to, co opisują tutaj we wpisach na forum: http://nocar.pl/blog/jak-przygotowac-sa ... na-jesien/

Re: Przygotowanie auta do jesieni i zimy w angli?

: 18 lut 2018 18:28
autor: sylwekkielce
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Dodatkowo uważam, ze trzymanie samochodu zimą w garażu dużo daje. Odkąd wyremontowałem garaż po dziadku łącznie z wymianą bramy, którą znalazłem na stronie http://novoferm.pl/bramy-garazowe/drewniane-bramy-segmentowe/ teraz doceniam jaki to luksus o tej porze roku.

Re: Przygotowanie auta do jesieni i zimy w angli?

: 28 lut 2018 10:38
autor: FaktoringInvestPartner
Haha Anglia to nie Polska. Jedynie warto zamówić zimówki :)

Re: Przygotowanie auta do jesieni i zimy w angli?

: 29 kwie 2018 21:34
autor: pasozytnik
Dokładnie tak, chyba nikt z Anglików, szczególnie w Londynie nie zmienia opon na zimowe bo śnieg jest super rzadko, a jak już spadnie to wszyscy stoją więc i tak nigdzie nie dojedziesz ;)
_______________
http://wiejskidworek.pl/apartament-nad-solina-debowy/