O samochodach, motocyklach i rowerach ...
krzyzak1306
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2016 12:11

Wymiana prawa Jazdy

Postautor: krzyzak1306 » 08 cze 2016 12:13

Witam mam takie pytanie odnośnie wymiany prawa jazdy po jakim mniej więcej czasie od dostania już z powrotem paszportu przychodzi prawo jazdy? Z góry dziękuję i pozdrawiam

MeSuper
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2016 22:30

Re: Wymiana prawa Jazdy

Postautor: MeSuper » 16 cze 2016 10:13

U mnie nowe PJ i dowod przyszly jednoczesnie, w dwoch roznych listach.

jagodaj
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2016 07:45

Re: Wymiana prawa Jazdy

Postautor: jagodaj » 08 lip 2016 10:52

A jak to jest w przypadku zdawania egzaminu w Wielkiej Brytanii? Dostaje się brytyjski dokument czy polski? Nie chcę wracać specjalnie do kraju po to, żeby zrobić prawo jazdy tym bardziej, że znalazłam tutaj bardzo dobre materiały do nauki. Jeszcze tylko się muszę dowiedzieć czy można zdawać egzamin po polsku. Zastanawia mnie czy jeśli byłby to brytyjski dokument, a mieszkałabym już w Polsce po upływie terminu jego ważności, to jak wtedy wyglądają formalności?

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Re: Wymiana prawa Jazdy

Postautor: Eizzy » 13 paź 2017 08:55

Polecam Ci skorzystać z Emano, mają bardzo merytoryczną bazę wiedzy dostępną w różnych środkach przekazu. Testy na prawo jazdy w UK-hazard perception, Brytyjski kodeks drogowy w języku polskim, Brytyjski kodeks drogowy po angielsku-Highway Code, Driving Manual-Essential Skills Book i wiele innych, to wszystko znajdziesz na ich stronie https://www.emano.co.uk/

grunta
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017 11:33

Re: Wymiana prawa Jazdy

Postautor: grunta » 26 paź 2017 20:03

Ja bym w tym temacie popytał znajomych. Moim zdaniem to się naprawdę dość dobrze sprawdza.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron