O samochodach, motocyklach i rowerach ...
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 mar 2008 12:16

nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc :) choc do tego daza wladze w pl - niedlugo na kazdym skrzyzowaniu bedzie fotoradar (95% lipne) nawet na takich drogach na ktorych lepiej nie jechac szybko bo dziury albo koleiny ale i tak postawia.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 mar 2008 12:32

Wiesz, the bottom line is ze auto sluzy do jazdy. Przypomina mi sie sytuacja:

Kiedys do lotniska w Pyrzowicach nie bylo bezposredniej drogi, jechalo sie zadupiami. W jednym miejscu byly tory i znak "stop". Jako ze pociag nie jezdzil tamtedy od lat, to ktorys z dziennikarzy jezdzacy czesto na lotnisko zirytowal sie wreszcie kretynskim znakiem i poprosil policje o jego sciagniecie.
Policja w osobia jakiegostam zastepcy jakiegostam komendanta stwierdzila ze znaku nie sciagnie bo, cytuje "kierowcy w tym miejscu czesto przekraczaja predkosc".

Abstra.h.ujac tutaj od debilnosci ograniczen predkosci w Pl, swiadczy to o tym ze w Polsce wlasnie rzadzi "widzimisie" kretynow zamiast przepisow prawa i zasad logiki.Jesli pociag nie jedzi znak nie jest zasadny i nalezy go zlikwidowac. Jesli kierowcy przekraczaja predkosc to nalezy ustawic kamere (ale najpierw zobaczyc czy czasami ograniczenie predkosci nie jest zbyt niskie).


W tym przypadku jest dokladnie to samo - dyrektywy europejskie mowia swoje, a banda urzedasow swoje.

Przeczytaj sobie to tutaj:

http://bip.mt.gov.pl/pl/bip/odpowiedzi_ ... 23_717.pdf

To jest odpowiedz na interpelacje poselska, bedaca czystym belkotem. Facet udawadnia ze co prawda dyrektywa mowi "biale" ale po polsku wyrozumowujac to przeciez to "biale" to wlasciwie nie takie znowu biale, tylko szare a moze nawet rozowe w ciapki.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 mar 2008 13:49

"Marcus" :) ale przeciez ja ci nie probuje wmowic ze w polsce nie rzadza debile, poprostu mi osobiscie wydaje sie ze akurat ten przepis dobrze ze jest lamany. nic nie stoi na przeszkodzi zeby pozwac polske do trybunalu europejskiego za lamanie prawa - wtedy go zniosa. a jak juz zniosa ten to zostanie jeszcze 1 242 348 innych - walka z wiatrakami :)

Skoro juz o Katowicach mowa to jak bylem ostatnio to jechalem z Kat do Wawy i uwierz mi ze po 5 czy 10 fotoradarze sie poddalem i mialem to gleboko w powazaniu czy sa czynne czy nie i grzalem reszte drogi, stoja na kazdym wiekszym skrzyzowaniu, nawet na tych ze swiatlami?! a co do twojego znaku stop to on napewno tam byl po to zeby kierowcy szybka jazda nie zniszaczyli nieurzywanych torow :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 mar 2008 14:43

No co za uparte stworzenie :P

A grzales bo ograniczenia sa kretynskie, nieprawdaz? No to moze nie mlodociani kierowcy sa problemem, a w kazdym razie nie tylko oni? :P

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 31 mar 2008 07:46

MarcFloyd pisze:No co za uparte stworzenie :P


przyganial kociol garnkowi :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 05 kwie 2008 23:49

banita pisze:
przyganial kociol garnkowi :lol:


Ja uparty? Alez nigdy w zyciu, ja po prostu wiem ze mam racje... jak zazwyczaj :P

zwala
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2008 02:38

Re: Angielskie auto na polskich tablicach :D

Postautor: zwala » 17 maja 2008 02:39

daje ci 250 teraz i jade po niego 88r stary


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości