O samochodach, motocyklach i rowerach ...
veritasjme
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2012 21:20

EB TYRES mobilny serwis opon

Postautor: veritasjme » 25 cze 2012 21:32

Zauwazylem szykajac info o garazach zeby nie dostac gonga informacje o eb tyres choc u niego jest ed tyres marta.
Korzystalem z ich uslug 3 krotnie kupilem u nich zimowki 215/55R16 za 49 sztuka z montazem nowe i .............. byly nowe cena byla z montaze i najlepsze KOLA BYLY DOBRZE WYWAZONE a najlepsze ze zostawilem opony i po powrocie z Polski pojechalem na zamiane zaplacilem 12 za sztuke montaz i wywazenie a za przechowanie opon nie zaplacilem nic. Teraz kupilem nowe opony NANKANG ns-2 w dobrej cenie mowili ze beda dobre i mowili prawde sa kapitalne za podobne pieniadze gowniane chinczyki u konkurecji byly drozsze o 8 funtow najmniej. Z jednym raz zawalili i zapomnieli mi oddac zabezpieczenia nawet nie zauwazylem 2-3 godz potem dzwonili do mnie i przywiezli odrazu dajac kartke z rabatem na nastepny raz z przeprosinami. Niewiem jak bylo z opisem tamtego klienta ktory pisze o lysych facetach najlepiej jeszcze jakby dopisal w czarnych skorach i w bmw ha ha ha ...... Ja polecam tanio solidnie i KOLA WYWAZONE NAPRAWDE a nie dla picu. POLECAM BO WARTO

Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości