Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Magdelka
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2011 16:20

Szukam dobrej stylistki paznokci!

Postautor: Magdelka » 24 mar 2011 03:40

Hej! Szukam DOBREJ stylistki paznokci, która mogłaby dojechać do klientki na północno-zachodni Londyn. Mam male dziecko i nie mogę sobie pozwolić na 3 godzinne posiadówki w salonie. Jak znacie taką osobę dajcie znać. Wiem, że dużo dziewczyn poleca się tutaj na londynku w dziale ogłoszeń ale czytałam na forum, że opinie są podzielone jeśli chodzi o ich usługi. Jak ktoś zna kogoś sprawdzonego to chętnie wezmę namiary. Pozdrawiam!

Werak
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2011 15:20

Postautor: Werak » 24 mar 2011 15:54

Generalnie nie jestem z tych osób, które regularnie odwiedzają salony paznokci :) ale jak mam okazje typu wesela, komunie itp. to korzystam z takich uslug. Niecały miesiąc temu pojechałam sobie zrobić paznokcie. Zwykle przedłużam w Polsce bo mam tam sprawdzoną stylistke, a z ogłoszeń w internecie nie chciałam nikogo brać bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Moja koleżanka ze szkoły poleciła mi swoją stylistke,(najpierw obejrzalam paznokcie kolezanki czy aby napewno są łądnie zrobione :) No i zaryzykowałam... Zadzwonilam do tej dziewczyny, umówiłam sie na spotkanie. Tydzien poźniej przyjechala do mnie do domu i zrobila mi eleganckie paznokcie!
Nazywa sie Ania ale nie mam do niej numeru telefonu, bo gdzies zawieruszylam Jak pogadam z kolezanka ze szkoly to spróbuje wrzucic na nia jakis namiar.

Magdelka
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2011 16:20

Postautor: Magdelka » 24 mar 2011 16:27

To w takim razie czekam na jakis kontakt do tej dziewczyny. Za pare dni mam powiedzmy wazna impreze rodzinna i chcialaby cos ladnego na paznokciach. A moze ktos jeszcze zna kogos godnego polecenia? Zawsze lepiej miec alternatywe prawda? :)

ilak
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2011 19:10

Postautor: ilak » 25 mar 2011 00:01

Z mojej strony akurat moge powiedzieć kogo nie polecać...2 razy w ciągu 11 dni robiłam reklamacje. Kasia-północny Londyn przyjmuje u siebie w domu.

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 08 kwie 2011 13:03

Jesli ktos teskni za reszta dyskusji to jest w ostatnim dziale na dole. Prosilbym o trzymanie sie glownego tematu, zgodnie z zyczeniem zalozycielki watku. Pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 kwie 2011 13:21

zglaszam sprzeciw :twisted:
moj komentarz "nie jednemu psu burek na imie" ktory wyladowal w koszu ma sie jak najbardziej do tematu
ilak napisala ze nie poleca Kasi z polnocnego londynu - drogi moderatorze wiesz ile Kas w polnocnym lodynie robi paznokcie? i co, jak teraz czytajacy ten watek ma wiedziec czy akurat ta kasia do ktorej sie wybiera to jest ta niepolecana czy moze jednak nie?
nie wszystko co wyglada jak spam jest spamem

proponuje czesciej czyscic watki, niedlugo bedzie tak ze nikt nigdzie nie wyrazi oponi na zaden temat - np ostrzegajac przed zamieszczonym postem - bo bedzie to potraktowane jak spam - patrz np tutaj:
http://forum.londynek.net/viewtopic.php?t=8256
stara baba wcale nie musi nikomu doradzac ze idiotyzmem jest nauka jezyka angielskiego w angli od polaka i jemioly moga bulic bez sensu
twoje forum twoj wybor, podzieli los innych i tyle

Werak
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2011 15:20

Postautor: Werak » 08 kwie 2011 18:40

Widze, że na forum zrobiło się małe zamieszanie... No nic. Magdelka jak chcesz to mogę Ci podać namiar na moją stylistke. :)

Magdelka
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2011 16:20

Postautor: Magdelka » 12 kwie 2011 19:20

Jak możesz to podaj mi namiar Werak. Dzięki.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości

cron