Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
barbara12378
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 12:34

polski stomatolog w londynie

Postautor: barbara12378 » 28 lis 2010 13:06

NIE POLECAM PANI MONIKI GOROSZEWSKIE
NIE POTRAFI LECZYC KANALOWO
MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I NIC POZATYM
ZMARNOWALA MI ZEBA - SPILOWAL PRAWIE DO DZILA I NIE WYLECZLA - z takim spilowanym zebem poszlam do anglika z polecenia ktory sie zalamam jak zobaczyl ile zostal spilowany zab (WYLECZYL:) jednak polowy zeba nie ma

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: polski stomatolog w londynie

Postautor: Usercostam » 29 lis 2010 01:09

barbara12378 pisze:NIE POLECAM PANI MONIKI GOROSZEWSKIE
NIE POTRAFI LECZYC KANALOWO
MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I NIC POZATYM
ZMARNOWALA MI ZEBA - SPILOWAL PRAWIE DO DZILA I NIE WYLECZLA - z takim spilowanym zebem poszlam do anglika z polecenia ktory sie zalamam jak zobaczyl ile zostal spilowany zab (WYLECZYL:) jednak polowy zeba nie ma


No to wyleczyl, czy nie masz polowy zeba ?

barbara12378
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 12:34

Re: polski stomatolog w londynie

Postautor: barbara12378 » 29 lis 2010 18:32

usercostam pisze:
barbara12378 pisze:NIE POLECAM PANI MONIKI GOROSZEWSKIE
NIE POTRAFI LECZYC KANALOWO
MA WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I NIC POZATYM
ZMARNOWALA MI ZEBA - SPILOWAL PRAWIE DO DZILA I NIE WYLECZLA - z takim spilowanym zebem poszlam do anglika z polecenia ktory sie zalamam jak zobaczyl ile zostal spilowany zab (WYLECZYL:) jednak polowy zeba nie ma


No to wyleczyl, czy nie masz polowy zeba ?


Pani Goroszewska usilnie chciala sie dostac do kanalu( bynajmniej tak twierdzila i aby sie dostac spilowala polowe zeba - i nie dostala sie)

Pani Goroszewska nie wyleczyla zeba

Zeba wyleczy inny stomatolog

jerrywarchol
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2012 22:51

Postautor: jerrywarchol » 16 paź 2012 23:03

cos bardzo pani zalezy zeby zepsuc dobra opinie tej dentystki,moze jest pani z konkurencji bo wszystkie posty ktore pani zamiescila dotycza jednej osoby.zreszta moim zdaniem super dentystki.mi dala 5 lat gwarancji na zab ktory leczyla,wiec albo pani zmysla albo nigdy pani nie byla w tym gabinecie nawet ,ale oszolomy tez sie zdarzaja takie jak pani z nudow albo z glupoty .


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości