Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
aga4321
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2010 21:28

Depilacja laserowa - nie warto (Beauty for you - Kensington)

Postautor: aga4321 » 07 maja 2010 21:42

uwierzcie mi nie warto!!!ja chodziłam w zeszłym roku na tą depilację do salou Beauty for you na Kensington.pani Magda przemiła,dawała mi gwarancję że w 100%wypadną włosy.zapłaciłam za całą serię 1530 funtów(9 sesji).po 9 sesjach wypadło może 30% włosów.w ramach gwarancji zrobiła mi jeszcze 2 darmowe zabiegi a pózniej jak gdyby nigdy nic kazała mi płacić za każdy następny zabieg.już nie wspomnę jak po każdym byłam poparzona,nogi,bikini i pachy całe w strupach.zrezygnowałam z tego salonu i nigdy nikomu go nie polecam.powiem jeszcze że po 4 miesiącach wszystkie włosy odrosły.

nielus
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2009 16:37

Postautor: nielus » 08 maja 2010 21:36

Hej.....hmm zastanawiajace, niby reklamuja jako 100 procentowe usuwanie owlosienia...a co na to osoba ktora wykonywala ci zabiegi-ma jakies usprawidliwinie? Mysle ze powinnas starac sie o zwrot pieniedzy jezeli zagwarantowali ci trwale usuwanie owlosnienia a wlosy po 4 miesiacach odrosly! I jeszcze te poparzenia, nie sadze zeby to byla norma przy uzyciu lasera...

marynia
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2007 22:03

Postautor: marynia » 30 maja 2010 23:57

Ja bylam w tym salonie chyba dwa lata temu na usuwaniu pajaczkow. Tez nic nie pomoglo, a wlasciwie zabieg jeszcze pogorszyl stan moich nog. Pomijam fakt, ze cena, ktora podano mi przez telefon roznila sie od tej, ktora zaplacilam (zaplacilam oczywiscie wiecej). Nie polecam.

lolita25
Gastarbeiter
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2010 17:22

Postautor: lolita25 » 01 cze 2010 16:21

skora sie szybko niszczy gorzej niz po solarce nie warto..

ika34
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2010 20:57

Postautor: ika34 » 02 sie 2010 21:10

:( Macie racje ze pani Malgosia mila i wiele gwarantuje ale nic z tej gwarancji niewychodzi.ja z moja kolezanka bylysmy jedne z pierwszych klijetek na ten laser light sheer i wyobrazcie sobie ze przyszedl laser z opoznieniem do jej studia chyba poltora miesiaca jak niewiecej,nic sobie z tego nie robila i laserowala nas starym nic nie mowiac.wlosy mam nadal i miejscami ich niemam czyli plamki.zabiegi byly co 4 tygodnie wiec za szybko mialam spolona skore i stropki.wiem ze te zabiegi powinny trwac 2,5 godziny przynajmniej przy tym co ja robilam ale trwaly 40minut .robila to niedokladnie wiec rezultat wyszedl beznadziejny.oczywiscie zwalila ze mam za duzo wlosow.bylam potem na konsultacji w angielskim studiu niedaleko bond street i ogladala mnie pod lupa-opinie wydala -niedokladnosc i tak jak mowilam 2,5 godziny powinno to u mnie trwac.nigdy do niej niepojde.chciala zarobic jak to polka i za dodatkowe kazala mi placic nieposzlam wiecej.moja kolezanka chciala sie z nia klocic ale juz niechce jej widziec.za szybko chce zarobic pani Malgosia... :x


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 79 gości

cron