Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
madzia5959
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2007 15:53

Ginekolog - szukam polskiego w Londynie

Postautor: madzia5959 » 28 sie 2007 16:03

Dziewczyny potrzebuję szybko dobrego polskiego ginekologa w Londynie.POMÓŻCIE!!!

bej05
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2007 08:52

ginekolog

Postautor: bej05 » 29 sie 2007 08:58

Podobno najlepsza przychodnia to www.polskaprzychodnia.co.uk - słyszałam od kilku koleżanek.Leczyły się tam i były bardzo zadowolone.Działają legalnie i nie jest drogo.Lekarze ok.Pozdrowiam.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 09 wrz 2007 07:59

pilnuj się miejsca gdzie piszesz to jest temat o forum, ten temat powinnaś poruszyć na forum lokalnym a admin przenieś lub skasować temat bo robi się bajzel

golaaa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2008 11:47

Postautor: golaaa » 29 sty 2008 11:54

Jest super Pani ginekolog- wlasnie bylam i jestem bardzo zadowolona!!!
Super gabinet, nowoczesny, oplata to polowa tego co pobieraja angielscy prywatni lekarze, Pani ma duza wiedze, wszytsko tlumaczy i jest naprawde zainteresowana pacjentem. przyjmuje w weekendy wiec to nie koliduje z praca.B.dobre USG wewnetrzne.
Med-Pol
17a Sylvan Road
snaresbrook
London
07895911872
GORACO POLECAM!!!

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 31 sty 2008 17:27

a jaka cena tej wycieczki??

bo ja mam drobny problem po ciazy bralam cerazette...przed wyjazdem stwierdzilam ze zaaplikuje sobie zastrzyk antyzeby miec spokoj z ciaglym pamietaniem o tabletkach i tak od 3 miesiecy mmam plamienia
mimo iz zastrzyk przestal juz dzialac 10 stycznia jego efekty moga sie utrzymywac jeszcze przez trzy miesiace... a ja nadal plami i to sporawo...juz czasem nie wiem od czego to czy od tego zastrzyku czy tez moze dziesie sie ze mna cos innego

AgatkaP
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2008 21:12

Postautor: AgatkaP » 27 mar 2008 21:40

Mam do Was pytanie dziewczyny: po co Wam polski ginekolog?Przeciez to pieniadze straszne kosztuje?Bo prywatnie lecza.
Co jest zlego z angielskimi ginekologami? i jeszcze za darmo na NHS. Nawet w Family Planning Clinic jest super profesjonalna obsluga.
A tak strasznie sie wyszytkie o polskich ginekologow wypytujecie, nie rozumiem. jedyne co mi na mysl przychodzi to brak znajomosci jezyka angielskiego w celu porozumienia sie z ang. lekarzem, no bo co innego?

Ania2012
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2008 23:21

Postautor: Ania2012 » 24 cze 2008 23:22

Chcialabym podzielic sie z Wami pomyslem jak dostac sie w Londynei do ginekologa bez proszenia, czekania i bez byci aw ciazy (bo to chyba jedyny powod w UK kiedy ginekolog jest dostepny) Polecam Emergency Gyneacolgist Unit w St Thomas Hospital na Westminster Bridge (8 pietro) Najlepiej zadzwonic tam wczesniej (tel znajdziecie w wyszukiwarce) i opowiedziec historie dolegliwosci Oczywiscie skieruje do GPnajpierw wiec warto tam zadzwonic poznym popoludniem kiedy ewentualna wizyta u GP nie wchodzi juz w gre POmoc ginekolgiczna dostepn ajest tam 24 h na dobe jest to coz na zasadzie walki-in ale ginekologiczne tylko Ja skorzystalam juz z tego dwa razy a probowalam leczyc podstawowe infekcje Tyle zachodu to kosztowalo I nie marnujcie pieniedzy na polskich prywatnych giekologow bo po pierwsze skoro mieskzaci e wtym kraju to znacie podst ang wiec dogadacie sie w ang szpitalu, po drugie po to placimy skladki na ubezp zdrowotne w UK aby korzystac z bezplatnej sluzby zdrowia :-) pzdr ANIA

Katarzyna_83
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2008 13:27

Postautor: Katarzyna_83 » 07 sie 2008 13:36

Witam .Mam takie zapytanie.Byc może pisze w nieodpowiednim miejscu za co z góry przepraszam:)
Jestem w UK a dokladnie w Londynie juz prawie rok.Pracowalam bez rejestracji(jak to sie mawia,na czarno) posiadam NIN.Moje pytanie brzmi: czy należy mi sie państwowe leczenie,jakies pieniazki,jakas pomoc?Poniewaz nie chce sie ograniczac tylko do lekarzy prywatnych poniewaz to troche kosztuje.
Pozdrawiam :)

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 07 sie 2008 13:52

a skladki na NI placilismy?

Katarzyna_83
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2008 13:27

Postautor: Katarzyna_83 » 07 sie 2008 14:00

AnkaMak pisze:a skladki na NI placilismy?

nie,nie placilam
jestem zdezorientowana poniewaz moja znajoma rowniez zadnych skladek nie placla a normalnie byla u lekarza panstwowego(niestety nie mam jak zapytac jej o szczegoly)

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 07 sie 2008 14:40

hm.. z tego co pamietam, to moj kolega mial wypadek w pracy i to pierwszego dnia, mowy nie bylo o NIN, zawiezli go na pogotowie i nic nie musial placic. Potem chodzilam z nim na kontrole (cos sobie zlamal czy skrecil, 4 lata temu to bylo) i zastrzyki przeciwbolowe i tez nikt nie kazal mu za nic placic.

... na marginesie, z jednej strony to dobrze ze panstwo sie takimi ludzmi - bezskladkowymi - w jakis sposob opiekuje, z drugiej - ten system rozpuszcza pijawy, zyjace na cudzych podatkach. ktos zna zloty srodek?

Katarzyna_83
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2008 13:27

Postautor: Katarzyna_83 » 07 sie 2008 15:26

... na marginesie, z jednej strony to dobrze ze panstwo sie takimi ludzmi - bezskladkowymi - w jakis sposob opiekuje, z drugiej - ten system rozpuszcza pijawy, zyjace na cudzych podatkach. ktos zna zloty srodek?[/quote]

ja na szczescie nie mam wyrzotow sumienia poniewaz moj narzeczony placi wysokie (za wysokie)podatki tutaj :) dziekuje za pomoc

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 sie 2008 15:34

nie ma za wysokich podatkow, sa tylko ludzie ktorym sie tak wydaje

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 07 sie 2008 15:36

to dobrze ze nie masz wyrzutow sumienia, bo nie o to mi chodzilo. dlatego napisalam:

na marginesie


jest kupa ludzi ktorzy uwazaja, ze wszystko im sie nalezy za darmo, a reszta ktora placi podatki oczywiscie powinna im to fundowac. noz mi sie w kieszeni otwiera, jak slysze jak sie bezczelnie chwala, ile to nie wyciagneli od panstwa - czyli posrednio z mojej kieszeni. maja szczescie, ze to nie zalezy ode mnie, bo przeprowadzilabym legalny odstrzal takich jednostek jako zbedne wrzody na doopsku spoleczenstwa

Katarzyna idz do GP i sie zarejestruj. jak bedzie problem, to Ci powiedza w czym, czego brakuje, jaki glupi papierek masz dostarczyc i koniec piesni.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 07 sie 2008 15:42

ech, musialam sie wyzyc...


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości

cron