Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 03 wrz 2009 20:51

czarnas pisze:wiekszość z was nie ma tupetu


dawaj dawaj, ja cie krece co za komedia.... jadzka ratuj lingwistycznie bo tu orla odwale za moment
:lol:

jak ona smiala mnie tak oszczernic,czuje sie oszczerniona niemozliwie (cytat KMN)
:lol:

dageman
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2009 13:29

Postautor: dageman » 05 wrz 2009 20:19

Brawo czarnas 8) zadałem proste pytanie a inni potrafią tylko obrażać Pracuję płacę niemałe podatki i nie rozumiem dlaczego moje dzieci mają z tego nie korzystać a głupich wypowiedzi nie biorę pod uwagę NA DRZEWO :P

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

DO Czarnas !!!!!!!!!

Postautor: 71jkc » 05 wrz 2009 20:44

czarnas pisze:
71jkc pisze:gupia jestes i i tyle a prosze o benefib sie staraj czemu nie w wszyscy pasorzyci a ty jestes jedna z nich wstyd wstyd i zenada




odezwała sie pomylka losu i błąd rodziców. :lol: Głupia,walnieta i pusta jestes Ty,



Oj oj odezwala sie ta co ludzom nie ubliza jak to pisala wczesniej o mnie .
Nie WIEM kto tu jes glupi ze o takie P R O S T E sprawy pyta , bieda telefonu i ksiazki telefonicznej nie ma zeby odpowiedni numer wykrecic :roll:
( pusta jestem bo tak chetnie nog nie rozkladam tak jak ty ) :evil:
Proste nie stac cie na dziecko idz do GP i antykoncepcje uzywaj juz inni to pisali ale to swieta prawda wiec powtarzam ..............[HIPOKRYTKO]

:evil: W zyciu na zasilku nie bylam i nie bede nieudaczniku bo tak rozsadnie sobie zycie ulozylam :wink:


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości